Mobil

Realme’nin yeni telefonları çok tartışma yaratacak

Çinli teknoloji şirketi Realme tarafından piyasaya sürülecek yeni akıllı telefon modelleri, bazı yönleriyle fazlasıyla “ilham almış” gibi dduruyor.

Realme’nin yeni telefonları çok tartışma yaratacak

Realme, Hindistan pazarında yeni C serisi akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Birkaç gün önce, Realme Başkan Yardımcısı Madhav Sheth, Twitter'da bir sonraki C serisi hakkında bir anket düzenleyerek, yeni Realme C serisi cihazlarının piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bugün, Madhav Sheth, Twitter'da bir sonraki C serisi hakkında bir gönderi paylaşarak, Realme Mini Capsule özelliğinin yeni Realme C serisi cihazlarında yer alacağını doğruladı.

Realme Mini Capsule, ön kameranın bulunduğu ekranın üstünde hap şeklinde bir çentikle birlikte gelecek ve ihtiyaç duyulduğunda bildirimler, simgeler, etkileşimler vb. için yeniden boyutlandırılacak. Başka bir deyişle, bu kısım temel olarak bir bildirim göstergesi olarak çalışacak.

Öte yandan, Appuals'ın bir raporuna göre, Realme C33 (2023) ve Realme C55 modelleri web'de görüldü ve bu Hindistan pazarı için bir sonraki C serisi telefonları olabilir. Sonuç olarak, şirket, Eylül 2022'de piyasaya sürülen orijinal Realme C33'ün yükseltilmiş bir sürümü olarak Realme C33 (2023)'ü piyasaya sürmeyi planlıyor olabilir.

Lansmandan önce, raporlar Realme C33 (2023)'ün konfigürasyonunu ve renk seçeneklerini paylaştı. Ayrıca, yakında Hindistan'da piyasaya çıkması beklenen Realme C55 hakkında da aynı ayrıntıları ortaya çıkardı.

Realme, akıllı telefonlarla ilgili olarak müşterilerine geniş bir seçenek sunan bir marka. Her tür kullanıcının ihtiyacını karşılamak için farklı özellikler ve modeller sunan şirketin yeni C serisi telefonlarının piyasaya sürülmesi, Realme hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.