Mobil

Recep Tayyip Erdoğan Telegram ve BiP'e katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, WhatsApp'ı bırakarak Telegram ve BiP'e katıldı. WhatsApp'a verilen en iyi tepki Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi diyebiliriz.

Recep Tayyip Erdoğan Telegram ve BiP'e katıldı

WhatsApp'ın gizlilik politikasını değiştirmesi tüm dünyayı çalkalamıştı. Telegram, Signal ve BiP gibi platformlar bir anda kullanıcı akınına uğramıştı. WhatsApp hesabını silen ve alternatiflere yönelip tepki gösterenlere bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Türkiye'den WhatsApp'a verilen en iyi cevap olarak nitelendirebileceğimiz bu hareket, umarız WhatsApp'a ders olur.

Erdoğan Dijital Medya''nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haberleşme uygulamaları Telegram ve BİP'te hesap açtığı belirtildi. Yapılan bu paylaşımda "Cumhurbaşkanımız Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram’da" denilerek kanalların linki verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Telegram kanalına katılmak buraya ve BiP kanalına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Recep Tayyip Erdoğan'ın an itibariyle Telegram kanalında 164.000'den fazla kişinin olduğunu belirtelim.

Recep Tayyip Erdoğan Telegram ve BiP'e katıldı - Resim : 1

Telegram ve BiP üzerinden yapılan son paylaşımda ise;

"Günaydın :)

Fırsat buldukça buradan sizlerle günlük programımı da paylaşacağım.

Pandemi sebebiyle ertelemek zorunda kaldığımız kongrelerimizi yeniden gerçekleştirmeye başlıyoruz. Bugün saat 1’de AK Parti Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas il kongrelerine canlı bağlanacağım. Ardından akşam saat 7’de 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni’nde olacağım.

Programlarımızı Facebook, Twitter ve YouTube’ta bulunan resmî hesaplarımızdan canlı takip edebilirsiniz.

Hayırlı, bereketli ve sağlıklı günler diliyorum. :)" ifadelerine yer verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan artık duyurularını bu platformlar üzerinden gerçekleştirecek gibi görünüyor.

Yorumlar
B.Ö.H.1967
Bir çok arkadaşım Telegram Signal Bip kurdular ceplerine. Hepsi birbiriyle iletişim kurdu ve ortak bir noktada birleştiler. Signal seçtiler. Telegram da aramlar yapmışlar kimler üye diye. Bir bakmışlar 15 Temmuz kalkışmasını yapan kimse ve üyeleri de Telegram a üye. Hemen Telegram ı kaldırdılar. Tercih size kalmış. Signal whatsApp a çok benziyor kullanımı çok kolay. İlla Signal i tercih edin demiyorum. WhatsApp a çok benziyor yabancılık çekilmiyor. Tabii ki de neler paylaştığımıza dikkat edeceğiz. WhatsApp da yaptığımız hataları tekrarlamayacağız. WhatsApp ve Facebook kullanıcısı. Kiminin facebook var ama WhatsApp ı yok veya tersi. Bakalım Signal ileride neler yapar bilemiyoruz. WhatsApp gibi olur mu bilinmez.
Cevapla
BOH...
Facebook ve WhatsApp üyesiniz. Her ikisinde cep numaranızı kayıt ettirdiniz. Ancak Facebook üyeliğinizi sildiniz WhatsApp sözleşmesinden den önce. WhatsApp i kullanıyorsunuz. Ancak henüz WhatsApp sözleşmesi gelmedi. Kullanmaya devam edebilecek miyim WhatsApp uygulamasını?
Cevapla
öztürk
türkiye cumhuriyeti demiyorlar türkiye cumhurbaşkanı diyorlar yazık
Cevapla
💎G@kko💎
Bende katıldım abem reis nederse herkes uyumalı herkesi bipe davet edim vallahi şahsım da katıldı.. 🇹🇷 Devletimiz milletimiz var olsun 🇹🇷
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.