Red Magic 4K Mini LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Red Magic'in yeni 4K Mini LED oyun monitörü, 5088 ayrı ışık bölgesi sunarak görsel bir şölen vaat ediyor ve Çin'de 5999 Yuan (847$) fiyat etiketiyle oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Red Magic 4K Mini LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Teknoloji dünyası, Red Magic'in GM001S modeliyle tanıştı: 4K Mini LED bir oyun monitörü, 5088 ışık bölgesi ile donatılmış bir harika. Bu ürün şu anda Çin pazarında satışta ve oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Red Magic GM001S, özellikle Çin pazarına özel olarak sunulmuş bir ürün. Fiyatı 5999 Yuan, yani yaklaşık 847 Amerikan Doları. İlginç bir not olarak, ürün lansman döneminde kısıtlı bir süre için 5499 Yuan, yani 776 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Henüz küresel pazarda satışa sunulacağı resmi olarak onaylanmasa da, önümüzdeki aylarda bu monitörün dünya genelinde raflarda yerini alması bekleniyor.

27 inçlik AUO 7.0 IPS paneli, 5088 ışık bölgesi ile görsel bir şölen sunan bu monitör, 4K çözünürlük, 160Hz hızında yenileme oranı, 10-bit renk derinliği, 1 milyona kadar dinamik kontrast oranı ve 1ms tepki süresi gibi özelliklerle dikkat çekiyor. HDR 1400 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra Free-Sync ve G-Sync teknolojileriyle de uyumlu.

Red Magic 4K Mini LED: Oyun tutkunları için 5088 ışık bölgesiyle satışta

Profesyonel özellikler konusunda da Red Devils oyun monitörü, kalitesiyle öne çıkıyor. SRGB, DCI-P3 ve Adobe RGB renk gamlarının %99'unu kapsayacak şekilde tasarlanmış. Profesyonel renk doğruluğu ayarları ve ΔE<1 ile göz koruma özelliğine de büyük önem verilmiş. Çevre ışığına göre parlaklık otomatik ayarlanabiliyor ve birden fazla ekran ve oyun modu ile kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Performansının yanı sıra, bu monitör RGB halka ortam ışığı, HDMI2.1 ve DP gibi çeşitli arayüzler, ayrıca ters şarj ve video aktarımı destekleyen 90W Tip-C arayüzü ile de dikkat çekiyor.

Kısacası, Red Magic GM001S, oyun tutkunları için yüksek performans ve profesyonel özelliklerle dolu bir deneyim vaat ediyor. Şimdilik yalnızca Çin pazarında bulunan bu ürünün, yakın gelecekte küresel ölçekte de oyun severlerle buluşması bekleniyor.