Red Magic 6 eşi benzeri görülmemiş teknolojiler ile geliyor

Nubia'nın merakla beklenen yeni oyun telefonu Red Magic 6 için bugün ilginç bir iddia ortaya atıldı. Red Magic 6 eşi benzeri görülmemiş teknolojiler ile gelebilir.

Red Magic 6 eşi benzeri görülmemiş teknolojiler ile geliyor

Oyun telefonu furyası bu yılda da tam gaz devam edecek. Yakında birbiri arkasına tanıtılacak olan oyun telefonları arasında bir tanesi var ki isminden oldukça söz ettirecek. Nubia Başkanı Ni Fei, resmi Weibo hesabında, yakında tanıtacakları Red Magic 6 modelindeki RAM artırma teknolojisi hakkında bir açıklama yaptı.

Çinli akıllı telefon üreticisinine göre; Red Magic 6, Magic Write 2.0 teknolojisi desteğiyle donatılacak. Magic Write 2.0 teknolojisi CPU, GPU ve bellek kullanımında daha hızlı okuma ve yazma yapabilecek. Nubia, bu teknoloji ile daha hızlı oyun başlatma, daha hızlı oyun yükleme süreleri ve daha hızlı yanıt süreleri sağladığını iddia ediyor.

Red Magic 6 eşi benzeri görülmemiş teknolojiler ile geliyor - Resim : 1

Buna ek olarak, Nubia başkanı ayrıca RAM artırma teknolojisinin Red Magic 6’nın 12 GB RAM’inin kullanıcılar için 18 GB RAM varmış gibi kullanılmasına izin verdiğini de sözlerine ekledi. Akıllı telefon, belleği genişletmenize olanak tanıyan hızlı sanal genişletme teknolojisini destekleyecek. Bu, daha akıcı bir oyun, daha hızlı yanıt süreleri ve diğer faydalar sağlayacaktır.

Red Magic 6, 12 GB RAM'in yanı sıra Snapdragon 888 yonga seti 120W hızlı şarj destekli 5.000 mAh batarya ile gelecek. Fiyat konusunda 900 dolar bandını aşması beklenen telefon, PUBG Mobile'ın geliştiricisi Tencent ile ortaklaşa üretilecek. PUBG Mobile'da performans konusunda rakipsiz olacak olan telefon bakalım sanal RAM teknolojisi ile rakipsiz olacak mı?