Red Magic 8 Pro’nun görüntüsü oyunseverleri fazlasıyla heyecanlandıracak

Tanıtımına sayılı günlerin kaldığı Red Magic 8 Pro’nun ilk resmi basın görseli paylaşıldı. İşte karşınızda Red Magic 8 Pro ve özellikleri.

Red Magic 8 Pro’nun görüntüsü oyunseverleri fazlasıyla heyecanlandıracak

Mobil oyunlar öylesine büyük bir gelişme kat etti ki, artık bu tür oyunlar için birçok akıllı telefon üreticisi özel cihazlar geliştiriyor. Bu markalardan biri olan Nubia ise, yakın bir zamanda karşımıza yeni amiral gemisi Red Magic 8 Pro ile çıkacak. Bugüne kadar birçok özelliği sızdırılan telefonun ilk resmi basın görseli bizzat şirket tarafından paylaşılırken, telefonun tasarımıyla bir kez daha gönülleri fethedileceği düşünülüyor.

Bugüne kadar sızdırılan özelliklerine göre bu telefonun 6,8 inç büyüklüğünde 1080x2400 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekranla karşımıza çıkacağını biliyoruz.

Red Magic 8 Pro’nun görüntüsü oyunseverleri fazlasıyla heyecanlandıracak - Resim : 1

Red Magic 8 Pro’nun görüntüsü oyunseverleri fazlasıyla heyecanlandıracak

Gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alacağı kesinleşen telefon bu işlemci kümesini 12GB RAM + 256GB dahili depolama alanı, 16GB RAM + 512GB dahili depolama alanı, 18GB RAM + 512GB dahili depolama alanı ve 18GB RAM + 1TB dahili depolama alanı donanımlarıyla destekleyecek.

Arka yüzeyinde 50MP + 8MP + 2MP’den oluşan üçlü bir kamera yapısı bulunduracak olan telefonun ön yüzeyinde ise ekranın altına yerleştirilmiş 16MP’lik selfie kamerası bulunacak. Gücünü 5.000mAh’lık bataryasından alması beklenen telefonun 165W’lik hızlı şarj teknolojisini destekleyeceğini de hatırlatalım.

Eğer son dakikada bir aksilik olmazsa Red Magic 8 Pro’nu 26 Aralık’ta tanıtılacağını ancak fiyatına yönelik henüz ciddi bir sızıntının bulunmadığını da belirtelim.