Redmi çıtayı bir üst seviyeye taşıdı, hem ucuz, hem güçlü hem de efsane bir tasarıma sahip

Redmi'nin en yeni modeli Note 13 Pro+ Mystic Silver satışa sunuldu ve teknoloji severlerin ilgisini çekti.

Redmi çıtayı bir üst seviyeye taşıdı, hem ucuz, hem güçlü hem de efsane bir tasarıma sahip

Xiaomi'nin orta segment amiral gemisi Redmi Note 13 Pro+'ın renk seçeneklerine yeni bir eklenti yapıldı. Daha önce Geceyarısı Siyahı, Ay Işığı Beyazı ve Şafak Moru gibi renklerle kullanıcıların beğenisine sunulan telefon, şimdi de Mistik Gümüş rengi ile karşımıza çıkıyor. Mistik Gümüş, parlak gri tonuyla ve arka yüzünde bulunan minik simgesiyle dikkat çekiyor. Bu yeni renk seçeneği, Hong Kong'da satışa sunuldu ve özellikle bu bölgede Xiaomi severler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Redmi Note 13 Pro+'ın gücünü MediaTek'in Dimensity 7200 Ultra yonga setinden alıyor olması, bu cihazı günlük kullanımın yanı sıra daha yoğun işlemler için de uygun kılıyor.

Redmi çıtayı bir üst seviyeye taşıdı, hem ucuz, hem güçlü hem de efsane bir tasarıma sahip - Resim : 1

Redmi çıtayı bir üst seviyeye taşıdı, hem ucuz, hem güçlü hem de efsane bir tasarıma sahip

5000 mAh kapasiteli bataryası ile uzun kullanım süresi sunan telefon, aynı zamanda 12GB RAM ve 512GB depolama alanı ile gelen Mistik Gümüş sürümüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hong Kong'daki satış fiyatı yaklaşık olarak 2999 HKD (yaklaşık 383$) olan bu özel sürüm, sınırlı sayıda üretildiği için elde edilmesi gereken bir fırsat olarak görülüyor.

Bu yeni renk seçeneğinin eklenmesi, Xiaomi'nin kullanıcı tercihlerine ne kadar önem verdiğini ve ürün yelpazesini sürekli olarak genişlettiğini gösteriyor. Ancak, Mistik Gümüş renk seçeneğinin sınırlı sayıda üretilmesi, ilgilenen kullanıcıların elini çabuk tutması gerektiğini de hatırlatıyor. Xiaomi, bu yeni renk ile birlikte Redmi Note 13 Pro+'ın çekiciliğini artırırken, kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor. Bu strateji, markanın rekabetçi orta segment pazarda daha da öne çıkmasını sağlayabilir.