Mobil

Redmi K50 amiral gemisi katilleri serisi geliyor!

Gelen son haberlere bakılırsa Redmi K50 serisinin bazı yapılandırma bilgileri ortaya çıktı. Serinin üç yeni modele sahip olacağı doğrulandı!

Redmi K50 amiral gemisi katilleri serisi geliyor!

Xiaomi, bu yılki Redmi K40 cihazı ve görüntüleme sistemleri serisi beklentileri karşılamış olsa da önceki nesle kıyasla yine yükseltmeye odaklandı. Bu yıl, uygun maliyetli bir amiral gemisi dört gözle beklemeye değer olduğu için Xiaomi Redmi K50 ile tekrar adından söz ettirmeye devam etmek istiyor.

Yakında amiral gemisi yongası Snapdragon 888 ikinci sıraya düşecek ve yerini Snapdragon 898 alacak. Ancak, bu performans açısından ilgisini kaybedeceği ve piyasaya yeni sürülecek cihazlarda kullanılmayacağı anlamında gelmiyor. Snapdragon 898'li cihazların performansına karşılık, bu tür modeller bir adım daha düşük kalabilir.

Redmi K50, K50 Pro ve K50 Pro Plus!

Redmi K50 amiral gemisi katilleri serisi geliyor! - Resim : 1

Snapdragon 888 ile gelecek olan yeni modeller arasında Redmi K50 serisini pazara sunmayı tercih edecek olan Xiaomi de olacak. Söylentilere göre gelecek yıl şirket, Redmi K50 Pro Plus'ın Redmi 50 ve Redmi 50 Pro'ya katılacağı yeni seride en az üç akıllı telefon piyasaya süreceği bildiriliyor.

Xiaomi ilk iki modelin Snapdragon 888 işlemcili olacağı ve üçlünün sonuncusunun Snapdragon 898 ile birlikte geleceği bildiriliyor. Şirket ayrıca yeni modelleri kameralara göre sıralıyor. Yani, temel sürüm ana kamerada ana modül olarak 48 megapiksel modül sunacak. Pro sürümü 50 megapiksel sensör, Pro Plus sürüm ise 108 megapiksel sensör alacak.

Redmi K50 Pro Plus ve diğer kardeşler arasındaki bir başka fark ise hızlı 100 watt şarj olacak. Diğer iki akıllı telefon 67 watt şarj ile gelecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.