Redmi K70 serisinin satış başarısı göz kamaştırıyor

Sadece 60 gün içinde 2 milyon satış rakamına ulaşan Redmi K70 serisi, piyasadaki yerini sağlamlaştırıyor ve kullanıcıların beğenisini topluyor.

Redmi K70 serisinin satış başarısı göz kamaştırıyor

Redmi, Çin'de K70 serisi akıllı telefonlarını tanıtarak dikkatleri üzerine çekti. Bu seri, Redmi K70e, K70 ve K70 Pro modellerinden oluşuyor ve her biri, kullanıcılara benzersiz özellikler sunuyor. K70 serisi, piyasaya sürüldüğü ilk 60 gün içinde 2 milyon satış rakamını aşarak Redmi'nin K serisinde yeni bir rekora imza attı. Bu başarı, serinin ne kadar popüler olduğunun ve kullanıcılar tarafından ne kadar iyi karşılandığının bir göstergesi.

K70 serisinin satışları, özellikle ilk 14 gününde 1 milyon adeti geçmiş ve bu da serinin piyasaya sürülmesinin ardından büyük bir ilgi gördüğünü kanıtlamıştı. Daha sonraki 46 gün içinde, serinin satışları bir milyon daha artarak toplamda 2 milyonu buldu. Bu, günlük ortalama 22.000 adet satış anlamına geliyor. Genel olarak bakıldığında, K70 serisi günde ortalama 33.000 birim satış hacmine ulaştı.

Redmi K70 serisinin satış başarısı göz kamaştırıyor

Redmi K70e, Dimensity 8300-Ultra yonga setine sahip dünyanın ilk telefonu olma özelliğini taşıyor ve Çin'de yaklaşık 280 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip. Aynı cihaz, global pazarda Poco X6 Pro adı altında yeniden markalandı. K70 ise Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip ve yaklaşık 350 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Serinin en üst modeli olan K70 Pro, en yeni Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini barındırıyor ve yaklaşık 465 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

K70 modelinin global pazarda Poco F6 Pro olarak yeniden markalanabileceği söylentiler arasında yer alırken, K70 Pro'nun sadece Çin pazarına özel kalabileceği düşünülüyor. Bu haberler, akıllı telefon dünyasında heyecan yaratan gelişmeler olarak karşımıza çıkıyor ve Redmi'nin yenilikçi yaklaşımını ve pazarın taleplerine nasıl cevap verdiğini gösteriyor. K70 serisinin bu başarısı, markanın inovasyon ve kullanıcı memnuniyetine verdiği önemin bir yansıması olarak değerlendirilebilir.