Mobil

Redmi Note 10 Pro 5G beklenen güncellemeyi alıyor

Redmi Note 10 Pro 5G beklenen güncellemeyi sonunda alıyor. Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesi Xiaomi'nin bu modeline geliyor.

Redmi Note 10 Pro 5G beklenen güncellemeyi alıyor

2021 premium akıllı telefonlarını Çin'de Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesine yükselttikten sonra, Xiaomi şimdi geçen yılki orta sınıflara benzer bir muamele sunuyor. Yeni yazılım güncellemesini alacak olan en son cihaz Redmi Note 10 Pro 5G olacak.

Xiaomi, Çin'de Redmi Note 10 Pro 5G için MIUI 13 güncellemesini dağıtmaya başladı. Cihaz için yeni sistem güncellemesi, V13.0.3.0.SKPCNXM yapı numarasıyla geliyor. Yeni MIUI özellikleri getirmenin yanı sıra, Android sürümünü Android 12'ye yükseltiyor.

Redmi Note 10 Pro 5G beklenen güncellemeyi alıyor

redmi

Herhangi bir OTA yazılım güncellemesi gibi, bu güncelleme de toplu olarak dağıtılıyor. Bu, şu anda yalnızca belirli birkaç kullanıcının yeni yazılımı aldığı anlamına geliyor. Erken alanlar herhangi bir önemli sorunla karşılaşmazlarsa, güncellemenin kullanılabilirliği uzatılacaktır.

Ayrıca Redmi Note 10 Pro 5G, uluslararası pazarlarda POCO X3 GT olarak da satılmakta. Markası değiştirilen akıllı telefon da önümüzdeki günlerde güncellemeyi almaya başlayacak. Xiaomi'nin alt markası Redmi, Mayıs 2021'in sonlarında Çin'de Redmi Note 10 Pro 5G'yi piyasaya sürdü. Cihaz, Android 11 tabanlı MIUI 12.5 ile çıkış yaptı. Ekim ayında MIUI 12.5 Enhanced Edition olarak güncellendi.

MIUI 13 ve Android 12, ilk büyük MIUI ve Android güncellemeleri olduğundan, telefon muhtemelen gelecekte Android güncellemelerinin yanı sıra en az bir büyük MIUI daha alacak.

Yorumlar
vaqif
not 9 proya gekecekmi mi 13
Cevapla
Baran
Normal redmi note 10 5g alcakmi
Cevapla
Anıl
Yakında alacak
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.