Redmi Note 13 Pro+ kendini bambaşka şekilde gösterdi

Redmi, son zamanlarda mesaisinin büyük bir ksımını Note 13 serisine veriyor gibi görünüyor.

Redmi Note 13 Pro+ kendini bambaşka şekilde gösterdi

Fark yaratmak isteyenler için ideal bir akıllı telefon arayışında mısınız? O zaman Redmi Note 13 Pro+ AAPE Trend Limited Edition tam size göre! Bu sınırlı sayıda üretilen özel model, Redmi ve AAPE'nin ortaklığında oluşturulmuştur. Göz alıcı yeşil kamuflaj deseni ve zarif metal detayları ile dikkatleri üzerine toplamakta.

Redmi Note 13 Pro+ AAPE Trend Limited Edition, standart Note 13 Pro+'dan ayıran özel özelliklerle donatıldı. Dört renkli kamuflaj özel teması ile AAPE trendine tam anlamıyla dalmış olacaksınız. Ayrıca, fotoğraflarınıza kişisel bir dokunuş katan eşsiz bir kamuflaj fotoğraf çerçevesi ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Redmi Note 13 Pro+ kendini bambaşka şekilde gösterdi

Redmi, cihazın her yönüyle AAPE estetiğine uygun olmasını sağlamak için titizlikle özelleştirmiş. Kamuflaj telefon kılıflarından kart iğnelere, hatta şarj aletlerine kadar her aksesuar, temaya mükemmel bir şekilde uyması için özenle tasarlanmış.

Muhteşem dış görünüşünün altında, Redmi Note 13 Pro+ AAPE Trend Limited Edition, standart Note 13 Pro+ ile aynı güçlü özelliklere sahip. Etkileyici 12GB RAM ve cömertçe sunulan 512GB depolama ile en sevdiğiniz uygulamaları sorunsuzca çalıştırabilir ve değerli anılarınızı saklayabilirsiniz.