Redmi Turbo 3'ün yeni renk seçeneği piyasaya sürüldü, gerçek fotoğraflar ortaya çıktı

Redmi Turbo 3'ün yeni Ayna Porselen Beyaz renk seçeneği piyasaya sürüldü. Bu şık tasarım, kullanıcılar tarafından beğenildi.

Redmi Turbo 3'ün yeni renk seçeneği piyasaya sürüldü, gerçek fotoğraflar ortaya çıktı

Redmi, Turbo 3 modelinin yeni bir renk seçeneği olan Ayna Porselen Beyazı'nı Çin'de piyasaya sürdü ve bu, cihaz için dördüncü renk seçeneği oldu. Yeni renk seçeneği ile birlikte, marka Turbo 3 için 100 Yuan (14,06 dolar) indirim duyurdu.

Redmi Turbo 3'ün fiyatında indirime gidildi. Nisan ayında tanıtılan Redmi Turbo 3, başlangıçta üç farklı seçenekle piyasaya sürülmüştü. 12 GB + 256 GB temel varyantı için 1.999 Yuan (280 dolar) olarak belirlenmişti. 12 GB + 512 GB ve 16 GB + 512 GB seçenekleri ise sırasıyla 2.299 Yuan (325 dolar) ve 2.499 Yuan (350 dolar) olarak fiyatlandırılmıştı. Şu an için, cihazın fiyatının kalıcı olarak mı düşürüldüğü belirsizliğini koruyor.

Redmi Turbo 3'ün yeni renk seçeneği piyasaya sürüldü, gerçek fotoğraflar ortaya çıktı - Resim : 1

Redmi Turbo 3'ün yeni renk seçeneği piyasaya sürüldü, gerçek fotoğraflar ortaya çıktı

Yeni Ayna Porselen Beyazı varyantının gerçek hayattaki görüntüleri, Zhang Yu tarafından paylaşıldı ve cihazın ön tarafında beyaz bir çerçeve olduğunu gösteriyor. Ayrıca, telefonun arka paneli de beyaz renkte. Yeni beyaz varyantın yanı sıra, cihaz Titanyum, Yeşil Bıçak ve Siyah Kristal renklerinde de mevcut.

Redmi Turbo 3'ün teknik özelliklerine değinecek olursak, cihaz 6.67 inçlik bir OLED ekrana sahip ve 1.5K çözünürlük ile 120Hz yenileme hızı sunuyor. Ön tarafında 20 megapiksel selfie kamerası bulunan telefonun arka panelinde, OIS desteğine sahip 50 megapiksel Sony LYT-600 ana kamera ve 8 megapiksel Sony IMX355 ultra geniş lens yer alıyor.

Snapdragon 8s Gen 3 işlemci ile güçlendirilen telefon, LPDDR5x RAM, UFS 4.0 depolama ve 90W hızlı şarj destekli 5.000 mAh. batarya ile geliyor. Cihaz, Android 14 işletim sistemi üzerinde HyperOS arayüzü ile çalışıyor. Bu yenilikler ve indirimlerle birlikte, Redmi Turbo 3 kullanıcılarına daha fazla renk ve uygun fiyat seçenekleri sunarak piyasadaki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor.