Redmi'den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Çinli teknoloji şirketi Redmi, Note 13 Pro modelinin daha fazla satabilmesi için oldukça cazip bir kampanya duyurdu.

Redmi'den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Redmi, Redmi Note 13 Pro ve Redmi Note 13 Pro Plus modellerinin erken satın alacaklar için özel bir teklifle geleceğini duyurdu. Bu özel teklif kapsamında, kullanıcılar telefonlarının ekranını fiziksel bir hasar durumunda ilk yıl boyunca ücretsiz olarak değiştirebilecekler. Bu özellikle cihazın dayanıklılığını vurgulamak için sunuluyor.

Ekran değiştirme teklifinin dışında, Redmi bu iki model için özel bir ön sipariş kampanyası da başlattı. İlgilenen kullanıcılar, sadece 1¥ karşılığında bu cihazları önceden sipariş edebilirler. Ek olarak, ön sipariş veren müşterilere 188¥ değerinde hediye paketi de sunuluyor. Bu paket içerisinde Xiaomi markalı kablolu kulaklık, Xiaomi sırt çantası ve Mijia markalı elektrikli diş fırçası bulunuyor.

Redmi'den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Özellikle Redmi Note 13 Pro Plus modelinin ekran dayanıklılığına dikkat çekmek için Gorilla Glass Victus koruması ile donatıldığı ve IP68 sertifikasına sahip olduğu belirtiliyor. Bu sertifika, cihazın toza ve suya karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor.

Ancak bu teklifin geçerli olabilmesi için, kullanıcıların cihazı ilk satış döneminde satın almaları gerekiyor. Bu dönem 6 Ekim saat 12:00'ye kadar devam ediyor. Bu tarihten sonraki satın almalar için bu özel ekran değişim teklifi geçerli olmayacak.

Özetle, Redmi'nin yeni nesil telefonları için sunduğu bu özel teklifler ve özellikler, cihazın dayanıklılığına olan güvenini ve kullanıcılara sunduğu ekstra avantajları gösteriyor. Kullanıcılar, bu teklifleri değerlendirerek yeni bir telefon almayı düşünüyorlarsa, Redmi'nin bu modellerini göz önünde bulundurabilirler. Ancak unutulmamalıdır ki, bu teklifler sınırlı bir süre için geçerli.