Mobil

Redmi’nin indirim kampanyası, akıllı telefon kullanıcılarını mutlu etti

Çinli teknoloji şirketi Redmi’nin bazı bölgelerde fiyat indirimine gitmesi, global pazardaki kullanıcılarda heyecan dalgaları uyandırdı.

Redmi’nin indirim kampanyası, akıllı telefon kullanıcılarını mutlu etti

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, iki popüler akıllı telefonunda sınırlı süreli indirimler sunuyor. Şirket, bu telefonlarda 300 yuan (45 dolar) kadar indirim yapmaya başladı. Bu telefonların Redmi K60 ve Xiaomi Civi 2 modelleri olduğunu belirtelim. Fakat bu indirimler sadece ilgili telefonların 256GB depolama alanına sahip olan modellerinde geçerli.

İlk olarak Redmi K60'a bakacak olursak, bu teklif sadece JD tarafından sunulmaktadır. Ünlü e-ticaret platformu, bu telefonda 300 yuan indirim yapıyor. Buna göre, 8GB + 256GB ve 12GB + 256GB bellek yapılandırmaları sırasıyla 2.599 yuan ve 2.699 yuan karşılığında satın alınabilir.

Redmi’nin indirim kampanyası, akıllı telefon kullanıcılarını mutlu etti

Öte yandan, Xiaomi Civi 2'nin anlaşması birden fazla kanalda geçerli olmakla birlikte indirim miktarı daha düşük ve 200 yuan (30 dolar) ile sınırlı. Her iki telefonun da fiyatı hemen hemen aynı olsa da, zaten bu cihazlar farklı hedef kitlelerine yönelikler. Redmi K60, performans arayanlar için tasarlanırken, Xiaomi Civi ise selfie çekimi ve tasarımı önemseyenler için geliştirildi.

Redmi K60'ın ana özellikleri arasında Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus yonga seti ve 10 bit 120Hz QHD+ OLED ekran yer alıyor. Öte yandan, Xiaomi Civi 2, çift 32MP özçekim kamerası, dört LED flaşlı ön kamera ve Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti ile geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.