Mobil

Resmi Galaxy S9 aksesuarları!

Resmi Galaxy S9 aksesuarları perakendeci tarafından onaylandı.


Bir online perakende şirketi MobileFun, resmi Galaxy S9 ve Galaxy S9 + aksesuarlarının onayladı. Aksesuarların listesi, önceki cihazlarla gördüğümüz LED View, Clear View, ,Alcantara ve Koruyucu kılıfların yanı sıra bir Hiperknit kapak içeriyor.

Perakendeci ayrıca, mevcut dönüştürülebilir şarj pedinin yerini alacak olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için yeni bir kablosuz şarj yastığının olacağından bahsediyor. Samsung'un yeni bir DeX Pad'i başlatcağı da söyleniyor.

Hyperknit kapağı, Samsung'un aksesuar serisine yeni bir ek olacak. LED View, Clear View, Alkantara ve Koruyucu kapakları daha önce görmüştük. Yeni kılıflar Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin öncekilerle aynı renk seçeneklerine sahip olacağını gösteriyor.

Hyperknit ve Alcantara kapakları için yeni bir kırmızı renk seçeneği var ve bunun bazı pazarlarda kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor. Zaten Samsung'un Galaxy S9 için de mor renk seçeneğin getireceği söyleniyor.
Samsung'un sıradaki amiral gemisi akıllı telefonuyla yeni DeX Pad'i de sunması bekleniyor. Bağlı bir telefonun ekranı, Android 8.0 Oreo ile fare olarak kullanılabilir.

DeX Pad hakkındaki raporlar, bir klavye olarak kullanılma seçeneğini de alabileceğini yönünde. Bu, DeX'in yeteneklerinden tam olarak yararlanabilmek için kullanıcıların bir fare ve klavyeyi taşımasına duyulan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.