Mobil

Rocket VPN ile tüm verilerinizi koruyun

Rocket VPN, Android kullanıcıları için kendi özel verilerini şifrelemeye yardımcı olan bir uygulama.


Mobil kullanıcılar için önemli özellikler arasında güvenlik ilk sıralarda yer alıyor. Ancak şirketlerin akıllı telefonlarda sunduğu güvenlik özellikleri yeterli gelmeyebiliyor. Bunun içinde bu alanda uzman uygulamalara başvuruluyor.

Rocket VPN, Android kullanıcıları için kendi özel verilerini şifrelemeye yardımcı olan bir uygulama. Coğrafi açıdan kısıtlanmış içeriğin engelini kaldırmak, internette hızlı ve gizli olarak gezinmek, üçüncü şahıslar tarafından izlenmeyi önlemek için güvenlik ve gizlilik sağlıyor.

1459844386_maxresdefault.jpg

Adlarının gizli kalması ve izlenmekten kaçınmak özellikle Wi-Fi kullananlar için hiç güvenli değildir. Bu uygulama ile nerede olursanız olun, Whatsapp, Netflix, Youtube, Skype, Facebook, Messenger, Viber, Kik, Snapchat gibi uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Videoları izlemek, müzik akışı veya güvenli sörf için her 30 günde 500MB ücretsiz veri kullanımını alabilirsiniz.

Google Play indirme linki aşağıda:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liquidum.rocketvpn&referrer=utm_source%3Dteknolojioku

Tanıtım Videosu:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.