Mobil

Rüya gibi Apple iPhone 6 konsept tasarımı (Video)

Bu Apple iPhone 6 konsept tasarımına bayılacaksınız.


Herkes Cupertino’dan gelecek olan bir sonraki büyük şey hakkında konuşuyor. Apple’ın 2014 model amiral gemisi iPhone 6’nın tanıtımı için zaman gün geçtikçe azalmaya başladı.

Apple’ın bir sonraki amiral gemisi söylentiler ve sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Her gün bir ışıntı görsel yada bir özellik bilgisi görmek mümkün.  Sızıntı görsel ve teknik bilgilerin yanısıra tasarımcılarda boş durmuyor ve konsept tasarımlarla bir sonraki iPhone modelini hayal ediyorlar.

1405361633_dreamy-iphone-6-concept-shows-new-glam-look-for-apples-next-big-thing.jpg

ConceptsiPhone tarafından tasarlanan yeni iPhone 6 konsepti oldukça şık ve güzel. Youtube’da yayınlanan konseptte, yeniden tasarlanmış ana ekran ve gelişmiş bir Retina Display ile 4.7-inç modeli gösteriliyor.

ConceptsiPhone’un hayaline göre iPhone 6 ‘nın ön kısmında 5 megapiksel kamera ve ultra-yüksek çözünürlüklü 4K video kaydetmek mümkün olacak olan arkasında 13-megapiksel kamera mevcut.

Güncelleme: ConceptsiPhone tarafından yayınlanan ve Mustafa Dağdelen tarafından tasarlanan yeni konsept videosundaki iPhone 6, şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre gerçek iPhone 6'ya daha yakın bir tasarım olmuş.

Aşağıda bu yeni yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Sonraki sayfalarda konsept tasarıma ait görselleri ve diğer videoları inceleyebilirsiniz.


1405361727_dreamy-iphone-6-concept-shows-new-glam-look-for-apples-next-big-thing-1.jpg
1405361740_dreamy-iphone-6-concept-shows-new-glam-look-for-apples-next-big-thing.jpg

1405364874_dreamy-iphone-6-concept-shows-new-glam-look-for-apples-next-big-thing-3.jpgYorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.