Mobil

Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

Karantina dönemi modasına biz de ayak uyduruyoruz. Saçları kökünden kazımak için tercihimiz Arzum Ducati AR5504 oldu!

Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

Malum şu aralar koronavirüs salgını nedeniyle herkes evine kapanmış durumda. Alınan tedbirler neticesinde zaten kuaför ve benzeri yerler haftalar öncesinden kapatılmıştı. Hal böyle olunca herkes geçmişteki gibi evinde kendi tıraşını olmaya başladı.

Elbette söz konusu evde tıraş olduğunda çok fazla bir seçeneğiniz olmuyor. En basiti ise kafayı üçe vurdurmak diyebiliriz.

Zaten pek çok kişi de böyle yaptı. Malum süreçte aralarında Şahan Gökbakar gibi ünlü isimlerinde bulunduğu birçok kişi kafayı 3’e vurdurdu.

Saçları kökünden kazıyoruz! Arzum Ducati AR5504 kutusundan çıkıyor!

Bu karantina modasına biz de uymaya karar verdik ve makine tarafında tercihimiz Arzum Ducati AR5504 oldu. Bu makine elimize geçmişken hem kutu açılışı, hem de basit bir inceleme videosu çekelim istedik.

Saç kestirme maceramızın ilk ayağı kutu açılımı üzerine. Dilerseniz bu videoya aşağından göz atabilirsiniz.

Bir sonraki bölümde ise saç kesim maceramızla karşınızda olacağız. Böylece Arzum Ducati AR5504’ün saç kesim performansını da yakından görmüş olacaksınız.

Bu arada ufak bir spoiler vermeyi de ihmal etmeyeyim. 3mm’lik mod saçları çok kısa yapıyor. Zira ben bu modda beklediğimden daha kısa bir saç stiliyle karşı karşıya kaldım. Pişman olmadım, nasıl olsa kökü bende 😊 malum bu süreç de devam ettiği sürece, bu saçlar daha çok uzar.

Yorumlar
Akın
Philips'ten başkası yalan. Her türlü işe yarıyor alet.
Cevapla
onur
bende var. beş para etmez. kafaları oynuyor zamanla.
Casper
3 mm 1 numara oluyor ondan beklediğinden kısa oldu senin beklediğin 3 numara 😀
Cevapla
brkay
kaç para sponsorluk aldınız? bize de ateşleyin yorum yazıp siteye hit kazandırıyoruz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.