1. Ana ekrandaki gereksiz kısayollar
Her iPhone kullanıcısının ortak dertlerinden biri başlangıç ekranının çok dolu olması. Birçok kullanmadığınız uygulama orada duruyor, biliyoruz fakat bunları kaldırma şansınız yok.

2. Radyo dinlerken başka işlem yapamamak
Radyo dinlerken başka bir işlem yapamamak kadar iPhone kullanıcısını zorlayan bir şey var mı bilmiyoruz ama bu özelliğin olmaması gerçekten bazen insanı oldukça zorluyor.

3. Kendi tarayıcısı ile Apple Store'da dolaşamamak oldukça ironik
Aslında oldukça ironik bir durum olsa da bunu yaşamayan bir iPhone kullanıcısı yoktur diye düşünüyoruz. Safari web tarayıcısı ile Apple Store üzerinde dolaşırken bir hata mesajını her an alabilirsiniz. Store üzerinde rahatlıkla gezebilmeniz için bir başka uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Terzinin kendi söküğünü dikememesi böyle bir şey olsa gerek.

4. Çok çabuk biten şarj
iPhone'a tabiki kötü bir telefon demek olmaz fakat keşke şarjı daha uzun ömürlü olsaymış demeden de olmaz. Telefon uzmanları uyarıyor; Wifi, 3G, GPS gibi çok şarj yiyen özellikleri kapatın diye fakat bunları kapattığınızda da iPhone'un da normal bir telefondan farkı kalmıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.