Mobil

Sahte Galaxy S7 Edge nasıl anlaşılır? (Video)

Sahte Galaxy S7 Edge ile orijinali nasıl ayırt edilebilir?

Sahte Galaxy S7 Edge nasıl anlaşılır? (Video)

Xiaomi veya Oppo gibi kaliteli akıllı telefon üreticilerinin bulunduğu Çin’de halen kopyacı firmalar mevcut. En popüler akıllı telefonları klonlayan Çinli üreticiler, şimdi de Galaxy S7 Edge’in birebir kopyasını yaptı.  

Çinli üretici Goophone firmasının piyasaya sürdüğü Goophone S7 Edge akıllı telefon, Galaxy S7 Edge’in nerdeyse birebir aynısı.  Ancak telefonu Galaxy S7 Edge ile doğrudan karşılaştırdığınızda bazı farklılıklar görebilirsiniz.

Kendi ismini vermeden sanki Samsung Galaxy S7 EDGE imiş gibi üretilen sahte modeller de mevcut. Birebir üretilen modelleri ayırt etmek için ince ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor.  Sahte S7 Edge’in çerçevesi daha kalın ve ekran kalitesi daha düşük. Ayrıca Home butonu daha kalitesiz duruyor. Yazılımı da sahte olan telefonun performansı da doğal olarak Edge’e göre daha düşük.

Peki Galaxy S7 Edge’in sahtesi ile orijinali nasıl ayırt edilebilir? Sahte Galaxy S7 Edge ile orijinal Galaxy S7 Edge arasındaki farklılıkları görmek istiyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.