Mobil

Sahte Galaxy S8 gerçeğini aratmayacak

Çinliler yine yapacağını yaptı. Daha tanıtılmadan Samsug'un sıradaki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8'in logosuna kadar sahtesini üretti. Galaxy S8'i sahteleri ile ayırt etmek zor olacak.

Sahte Galaxy S8 gerçeğini aratmayacak

Weibo, Çin teknoloji dünyasına bir şekilde en hızlı bağlantımız diyebiliriz. Çin'deki insanlar bu mikroblog sitesi (Twitter'ın Çince versiyonu) ile sınırlı olduğundan, bütün sızıntılar ve haberler buradan paylaşılıyor. Daha dün, Galaxy S8, Galaxy S8+ ve Note 7 ‘nin yan yana bir fotoğraf karşılaştırmasını gördük. Bazı insanlar photoshop olduğunu söylüyor. Weibo'da yayınlanan her şeyin gerçek olduğuna inanmıyoruz, ancak, bu yeni yayınlanan fotoğraflar oldukça ilgi çekici görünüyor.

Henüz tanıtılmayan Samsung Galaxy S8'in sözde klonuna ait görseller Weibo üzerinden yayınlandı. Görüntüler Çin'den geliyor ve klonun gerçek üründen önce çıktığına şaşırmadık. Çünkü Çinli üreticiler bunu hep yapıyor. Bunun gerçek olduğunu söylemiyoruz ama aynı zamanda komik ve sinir bozucu. Bu komik bir mesele ancak, bu büyük sızıntı klon eğer gerçekten Galaxy S8'in tam bir kopyasıysa Güney Koreli teknoloji devi için can sıkıcı olabilir.

Sahte Samsung Galaxy S8 daha önceki sızdırılmış olandan biraz farklı görünüyor ancak, telefon yine tanıdık Samsung yapısına sahip. İnce çerçeveler, yuvarlak kenarlar, arka kısımdaki parmak izi algılayıcı ve eksik Ana Sayfa düğmesi bize geçtiğimiz günlerde sızdırılan sahte Galaxy S8'i hatırlatıyor.

Bu durum kullanıcılar içinde tehlike arz ediyor. Logosuna kadar hemen hemen aynısı üretilen telefonu orijinal diye alan insanlar bile olabilir. Orijinalinde bile şarj sıkıntısı ve patlama gibi olaylar oluyorken, sahtesinin neler yapacağını düşünemiyoruz bile. Siz siz olun sahte ürünlere dikkat edin.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda yayınlanan görselleri inceleyebilirsiniz.

1489156088_samsung-galaxy-s8-clone-1.jpg

1489156551_samsung-galaxy-s8-clone-2.jpg
1489156560_samsung-galaxy-s8-clone-3.jpg
1489156570_samsung-galaxy-s8-clone-4.jpg
1489156580_samsung-galaxy-s8-clone-5.jpg
1489156588_samsung-galaxy-s8-clone-7.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.