Mobil

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor!

Samsung'un yayınladığı son rapora göre 2019 yılı için Samsung Galaxy S10 modellerinde ciddi satış rakamları hedefliyor. Detaylar haberimizde.

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor!

piyasaya sürüldükten sonra ilk haftalarda gelen rakamlara göre Galaxy S10 serisi yıl sonuna kadar 40 milyon adede ulaşan satış rakamlarına ulaşacağı rapor edilmişti. Yeni bir rapora göre ise Samsung Galaxy S10 serisi satış rakamlarının yıl sonuna kadar 60 milyon barajını geçeceğini öngörerek, hedefi ciddi anlamda yukarıya taşımış oldu.

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor!

Tanıtıldıktan sonra oldukça ilgi çeken Samsung Galaxy S10 serisi, özellikleri ve tasarımıyla birçok kesimi kendine hayran bıraktı. Samsung yayınladığı son rapora göre, bu yıl büyük satış rakamları elde etmeyi hedefliyor. Samsung Galaxy S10 serisi, yıl sonuna kadar 60 milyon satış rakamına ulaşacağını öngörmekte. Özellikle son zamanlarda durgunluk gözlenen akıllı telefon piyasası düşünüldüğünde, bu satış rakamları Samsung için önemli bir başarı olacak gibi görünüyor.

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor! - Resim : 1

Sektördeki daralmalara rağmen satışlarını kademeli olarak artırmayı hedefleyen Samsung, eğer bu satış rakamları gerçeğe dönüştürürse; Galaxy S10e , Galaxy S10, Galaxy S10+ ve sürpriz modeli olan Galaxy S10 5G'yi içeren yeni seri satışlarını, bir önceki seriye göre ciddi oranında artıracak demektir.

Samsung 60 milyon Galaxy S10 satmayı hedefliyor! - Resim : 2

Bir önceki raporda olduğu gibi Galaxy S10, 40 milyon satacak olsa dahi, Galaxy S9'dan daha fazla satmayı başarmış olacaktı. Zira geçtiğimiz yılın amirali Galaxy S9, 35 milyonluk satış başarısı yakalamıştı. Son rapordaki satış rakamları gerçekleşir ise, gelişmiş kamera özellikleri ve tasarımıyla oldukça beğenilen Galaxy S10 serisinin, yıl sonuna kadar Galaxy S9 satışlarını geride bırakacak olması hiç de zor görünmüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.