Mobil

Samsung akıllı telefon sahibiyseniz "Samsung Akıllı Telefon Eğitimine" kesinlikle katılmalısınız

Akıllı telefonlar akıllandıkça tüm özelliklerini öğrenmek çok zor bir süreç olabiliyor. Samsung'ta kullanıcılarına akılı telefonlarını nasıl kullanacağını uzaktan eğitim yoluyla öğretiyor.

Samsung akıllı telefon sahibiyseniz "Samsung Akıllı Telefon Eğitimine" kesinlikle katılmalısınız

Dünyanın önde gelen elektronik ve akıllı telefon üreticilerinden biri olan Samsung, akıllı telefon ve tabletleri konusunda müşteri eğitimlerine interaktif olarak ve online mecrada kesintisiz olarak devam ediyor. “Samsung Uzaktan Bağlantı Desteği” ve “Samsung Akıllı Telefon Eğitimi” adı altında sunulan bu eğitimlerle, Samsung müşterileri; ister televizyonları hakkında isterse de akıllı telefonları hakkında detaylı bilgiye diledikleri an erişebilme fırsatını elde ediyor.

Samsung tüketicileri; sahip oldukları cihaz modeline  özel olarak sunulan akıllı telefon eğitimini Samsung Türkiye Facebook sayfası üzerinden alabildikleri gibi, bulundukları ilde de eğitim talep edebiliyor ya da mevcut takvime bağlı olarak eğitime dahil olabiliyorlar.

Galaxy S5 eğitimi de cebinizde!

1405600288_samsung-akilli-egitim.jpg

Samsung Uzaktan Bağlantı Desteğinden yararlanarak Samsung Galaxy 5’in benzersiz kamera modları, yeni S Health’in özellikleri (Adımsayar, Egzersiz, Kalp Hızı Ölçer), ve yüksek güvenlik modları hakkında bilgi alabilen Samsung müşterileri; mobil cihazlarına ya da televizyonlarına ilişkin eğitime ek olarak istedikleri zaman interaktif destek alabiliyor.

Her Samsung akıllı telefon ve tablete göre içeriği ve konuları değişen İnteraktif Eğitim, tüm Samsung modelleri için ücretsiz sunulmaktadır. Samsung müşterisi, ürünü satın alırken bayiye veya sonrasında çağrı merkezi temsilcisine ad, soyad, telefon numarası ve cihaz modelini bilgilerini ilettikten sonra istediği an bu eğitimden yararlanma hakkını elde ediyor. Samsung tüketicileri, karşılaştıkları zorlukları aşmak ya da sorularına yanıt bulmak üzere 444 77 11’i arayarak İnteraktif Eğitim ya da Uzaktan Eğitim talep edebiliyor.

Sizde telefonunuzun tam olarak nasıl kullanılacağını bilemiyor ve bu işlerden anlayan bir tanıdığınızı bekliyorsanız hiç beklemeden en yakınınız olan Samsung'a bir telefon etmeniz tüm sorunlarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.