Mobil

Samsung Ativ S için WP8 GDR3 güncellemesi başladı

Güncelleme kapsamında önemli yenilikler ve iyileştirmeler yer alıyor.


Samsung geçtiğimiz yılın son çeyreğinde Windows Phone 8 ekosistemine dahil ettiği Ativ S için WP8 GDR3 güncellemesini resmen başlattı. Kademeli olarak dağıtımı sağlanan güncellemenin kısa sür içerisinde tüm Ativ S kullanıcılarına ulaşması bekleniyor.

Microsoft hatırlanacağı üzere GDR3 güncellemesiyle birlikte işletim sistemine Full HD ekran ve dört çekirdekli işlemci desteğini getirmişti. Söz konusu yenilikler bundan sonraki süreçte telefon ve tabletleri ilgilendiren bir gelişme.

1384641698_ativsupdate.jpg

Ativ S, GDR3 güncellemesi ile birlikte sürüş moduna kavuşuyor. Çoklu görev yönetici özelliğine kavuşan telefonda ayrıca gelişmiş Bluetooth internet paylaşımı, daha iyi SMS senkronizasyonu, yatay  ve dikey konumda cihazı kilitleyebilme, genişletilen özel sesi desteği ve kişiye özel arama/mesaj zil sesi ayarlama gibi yeniliklere kavuşuyor. Ayarlar menüsünde yer alan güncelleme bölümünden söz konusu güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.