Mobil

Samsung Çocuk Modu’nu güncelliyor, çocuklara özel bir de tablet geliyor

Samsung mobil cihazlar için yeni bir Çocuk Modu tasarlıyor. Yeni Çocuk Modu ilk olarak Galaxy Tab E Kids isimli tablette yer alacak.

Samsung Çocuk Modu’nu güncelliyor, çocuklara özel bir de tablet geliyor

Samsung ilk olarak Galaxy S5’te yer verdiği Çocuk Modu’nu bu yıl güncelleyecek. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Güney Koreli üretici güncellemeyle birlikte Çocuk Modu’na yeni bir arayüz getirecek. Samsung ayrıca animasyonlar eşliğinde Çocuk Modu’nu daha dikkat çekici kılmayı hedefliyor. Yeni Çocuk Modu Android 4.x ve üzeri tüm Samsung cihazlarda kullanılabilecek.

1453991563_kidsmodemain1.jpg

Güney Koreli şirket yeni Çocuk Modu’nun yanı sıra yine çocuklara özel bir tablet geliştiriyor. Yeni Çocuk Modu’nun ilk olarak söz konusu tablette yer alacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Tab E Kids olarak isimlendirilecek tablette 1.3GHz frekans hızında çalışan bir işlemci, 1GB RAM, 8GB artırılabilir dahili depolama ve 7 inç büyüklüğünde 1280 x 800p çözünürlüklü ekran yer alacak. Çocuk odaklı tabletin ne zaman resmiyet kazanacağı henüz bilinmiyor. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.