Mobil

Samsung Galaxy A 2016 ile Selfie'ye doyun!

Selfie kavramına yepyeni bir boyut getiren metal gövdeli Samsung Galaxy A 2016 serisinin gelişmiş kamera özellikleri, sonsuza kadar saklamak isteyeceğiniz güzel anları yakalamanıza yardımcı olur.


Samsung Electronics’in Süper AMOLED ekranlıakıllı telefonları içerisinde tasarımı tamamen metal ve cam olan Samsung Galaxy A 2016 serisi telefonları sadece tasarım özellikleriyle değil, selfie çekmeyi çok daha eğlenceli hale getiren özellikleriyle de dikkat çekiyor. Animated GIF ve üç ayrı fotoğrafı tek bir kareye sığdıran Geniş Açılı Selfiegibi çarpıcı özellikleri fark yaratıyor.

Daha Akıllı Selfieler

Samsung Galaxy A 2016 serisi, sizi selfie çekmek için bir tuşa basma ya da selfie çubuğu kullanma zahmetinden kurtarıyor. Ses ve görüntüyü tespit eden dikkat çekici yazılımıyla selfie kavramını yeni bir boyuta taşıyan Galaxy A 2016 serisi, en son görüntü algılama ve ses tanıma yazılımı ile selfielerinizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Üç ayrı fotoğrafı tek karede buluşturan Grup Selfie’si

Çok sayıda kişiyi tek bir kareye sığdırabilmeyi sağlayan Galaxy A 2016 serisinin Geniş Açılı Selfie özelliği, soldan/ortadan/sağdan çekilmiş üç ayrı fotoğrafı tek bir karede birleştirerekkusursuz bir grup selfie’sine dönüştürüyor. Artık, portre modunda 110 derece, manzara modunda 120 derece açılı selfie’lerle tüm arkadaşlarınızı tek bir karede buluşturmanız mümkün.

Animetad GIF’lerle eğlenceli selfie’ler

Bazen, hayata dair ilginç ayrıntıları paylaşmak için tek bir fotoğraf karesi yeterli olmayabilir. Samsung Galaxy A 2016 serisinin Animated GIF özelliği; son günlerin en popüler sosyal medya eğlenceleri arasında başı çekiyor. Animated GIF’lerden birinin aktörü olmanıza ve kendi GIF’inizi yaratmanız artık çok kolay. Animated GIF özelliği, birbiri ardına gelen 20 fotoğrafı tek karede yakalayarak, video yerine otomatik olarak paylaşılabilir bir GIF oluşturuyor. Animated Gif özelliği Kamera uygulamasından Mod indir diyerek galaxy apps uygulamasından indirilebilir.

1454501383_1454485116galaxyalogolu1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.