Mobil

Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı!

Markanın bazı diğer telefonlarıyla oldukça benzerlik gösteren Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı. İşte detaylar.

Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı!

Yine başka bir "x2" Samsung telefonu ortaya çıktı, bu sefer Galaxy A12 5G. İsminden de anlayabileceğiniz gibi, bu Galaxy M12'nin daha alengirli bir versiyonu olacak. 5G bağlantısına sahip olacak, ancak 7.000 mAh bataryayı tutup tutmayacağı belli değil.

Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı!

Galaxy A12'nin tasarımı şeffaf bir kasayı gösteren bu görüntülerde görülebilir. Kare bir kamera çıkıntısına sahip Galaxy A42 5G ve M12 tasarımlarına çok benzer. Bu görüntüler, telefonun üçlü bir kameraya sahip olacağına dair daha önceki bir raporu doğruluyor.

Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı! - Resim : 1Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı! - Resim : 2

Her zaman olduğu gibi, kasa resimleri bir akıllı telefon tasarımının en iyi temsili değildir. Yine de arka tarafa dikkat ettiğimizde, Galaxy A42 ve M12'nin çok desenli tasarımlarından ziyade ince bir eğimi var.

Samsung Galaxy A12 tasarımı ortaya çıktı! - Resim : 3

Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da yana monte edilmiş parmak izi okuyucusu. Ekranın, A11'de olduğu gibi bir PLS LCD olması bekleniyor.

Alt tarafın iyi bir görüntüsü yok, ancak 3,5 mm kulaklık girişi var gibi görünüyor. Sızan diğer bilgiler, telefonun 32GB ve 64GB depolama alanıyla satışa sunulacağını gösteriyor.

Bununla birlikte, tasarım söz konusu olduğunda Galaxy A12'nin 4G versiyonunda herhangi bir değişiklik olup olmayacağı belli değil. 4G varyantının SM-A125F model numarasına sahip olduğu tahmin ediliyor ve yakın zamanda Samsung'un Rus web sitesinde ortaya çıktı.

Yorumlar
Bayram
İşlemci önemli snapdragon ve gorilla clas 4 olmalı en az ips suya toza da dayanıklı olması lazım en az 800x 1780 piksel olmalı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.