Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung'un yakında piyasaya sürmesi beklenen Galaxy A15 5G ve 4G modelleri, Bluetooth SIG, IMDA ve NBTC gibi çeşitli sertifikalara sahip. Bu, cihazın geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edeceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung, uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Galaxy A15'in lansmanına yaklaşıyor. Bu akıllı telefon bugün Bluetooth SIG, Singapur'un IMDA ve Tayland'ın NBTC dahil olmak üzere birden fazla sertifikasyonda ortaya çıktı. Tüm bu sertifikalar cihazın yakın zamanda piyasaya sürüleceğini doğruluyor. Sızıntılar ve kamu sertifikaları arasında, cihaz zaten ABD'deki Walmart'ta listelenmiş durumda.

5G akıllı telefonun SM-AISGE_DSN, SM-AISGE_N, SM-ASSB_DSN, SM-ASSE_DS, SM-AISEM_DSN, SM-AISEM_N ve SM-AISSO model numaraları ve 4G varyantının SM-AISSF_DSN, SM-AISSE_N, SM-4155FDS, SM-AISSM_DSN, SM-AISSM.N model kodları Bluetooth SIG'de ortaya çıktı. Hem Galaxy A15 4G hem de 5G modelleri Bluetooth 5.3 teknolojisiyle geliyor.

Samsung Galaxy A15 5G, çeşitli sertifikalara sahip olacak

Samsung Galaxy A15 5G akıllı telefon, IMDA'da NFC desteğini doğrulayarak ortaya çıktı. Tayland'da NBTC'de SM-A156E model kodu ile görünmesi, cihazın Tayland'da yakında piyasaya sürüleceğini de doğruluyor. Bu birden fazla sertifika, önümüzdeki günlerde resmi duyuruya işaret ediyor.

Ancak akıllı telefon, çoğu özelliği onaylayan Walmart'ta zaten listelenmiş durumda. 6.5 inç full-HD+ Super AMOLED ekran, 13MP ön kamera ve 50MP ana arka sensör içeren bir liste bulunuyor. 5G varyantı MediaTek Dimensity 6100+ SoC ile güçlendirilmiş. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip ve boyutları 6.30 x 3.00 x 0.33 inç olarak ölçülüyor.