Samsung Galaxy A80 fotoğrafları - Page 1

Samsung Electronics, mobil cihaz kullanımındaki yeni trendi oluşturan Canlı Yayın çağı için özel olarak tasarlanan yeni Galaxy A80 akıllı telefonunu duyurdu.

Samsung Galaxy A80 fotoğrafları - Page 2

Samsung Electronics CEO'su ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh yeni Galaxy A80 hakkında şunları söyledi: “Üzerinde çalıştığımız her şeyin merkezinde tüketiciler bulunuyor, biz de onlara kendi yaşam tarzlarına göre kullanabilecekleri cihazlar sunmak için çalışıyoruz. Galaxy A Serisi herkesin kendi ihtiyacına yönelik bir cihaz bulabileceği ve tutkularının peşinden gidebileceği modellerden oluşuyor.

Samsung Galaxy A80 fotoğrafları - Page 3

Serinin yeni üyesi Galaxy A80 ise, Canlı Yayın Çağı’na tümüyle entegre olmak isteyen dijital dünya vatandaşlarına üst düzey özellikler sunuyor.”

Samsung Galaxy A80 fotoğrafları - Page 4

Samsung'un ilk dönen kamerasına sahip olan Galaxy A80, insanların çevrelerindeki dünyayı yakalamasını sağlıyor. Kamera uygulamasındaki selfie modu seçildiğinde, telefonun arkasındaki üç kamera otomatik olarak açılarak dönüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.