Mobil

Samsung Galaxy A9s yeni sızıntı ile karşımızda

İlk dört kamera modüllü Samsung telefonu olacak Galaxy A9s ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A9s yeni sızıntı ile karşımızda

11 Ekim'de Malezya'da düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak olan Samsung Galaxy A9s ile ilgili yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı. Telefonun arka kamerasının 4 dömülden oluşacağını net olarak gösteren bir fotoğraf ve kameraların ne işe yarayacağını anlatan bir görsel Twitter üzerinden paylaşıldı.

Samsung Galaxy A9s yeni sızıntı ile karşımızda

Twitter üzerinde bu tarz sızıntılarla bilinen evleaks hesabının sahibi Evan Blass tarafından yapılan yeni paylaşım Samsung Galaxy A9s'in kamera mödülünün detaylarını ortaya çıkardı. Paylaşılan fotoğrafta görüldüğü üzere telefonun 4 modüllü ana kameralarının her birinin ne işe yarayacağı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A9s yeni sızıntı ile karşımızda - Resim : 1

Buna göre arka yüzdeki kameralardan biri Ultra Wide yani geniş açı özelliği sunacak. bu kameranın çözünürlüğü 8 Megapiksel iken, diyafram açıklığı f/2.4 ve görüş açısı da 120 derece olacak. İkinci kamera telefoto özelliğine sahip olacak. 10 Megapiksel çözünürlük, f/1.7 diyafram ve 2X optik zoom bu kameranın özelliği oluyor.

Üçüncü kamera ise ana kamera görevini yerine getiriyor. Bu kamera f/1.7 gibi yüksek bir açıklığa sahip ve 24 Megapiksel çözünürlük sunuyor. Son kamera ise alan derinliği fonksiyonu için kullanılacak ve 5 Megapiksel çözünürlük, f/2.2 diyafram ve Canlı Odaklanma gibi özellikleri bulunuyor.

Yarın resmi olarak tanıtılacak olan Galaxy A9s Samsung'un 4 kamera modüllü ilk telefonu olacak. Telefonlarda kamera sayısı gittikçe artıyor ve yer darlığı gibi sebeplerden dolayı önümüzdeki günlerde bu sayının daha da artması bekleniyor. Telefonlardaki kamera teknolojilerini merak ediyorsanız bu konudaki hazırladığımız özel videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. Youtube kanalımıza da abone olmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.