Mobil

Samsung Galaxy E7, Android 5.1.1 güncellemesiyle buluştu

Samsung, Galaxy E5'in ardından bu defa Galaxy E7 için Android 5.1.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme Hindistan'da başladı.


Ağustos ayında Galaxy E5 için Android 5.1.1 güncellemesini başlatan Samsung, Galaxy E7 cephesindeki bekleyişi nihayet sonlandırdı. Güney Koreli üretici Android 4.4 sürümüyle tanıtılan giriş/orta seviye akıllı telefon Galaxy E7’yi Android 5.1.1 sürümüne yükseltti.

Hindistan’da başlayan güncelleme Galaxy E7 kullanıcılarına OTA (şebeke) üzerinden ulaşmaya başladı. Güncellemenin ülkemiz kullanıcılarıyla ne zaman buluşacağı ise belirsiz. Ancak dilerseniz en güncel sürüme sahip yazılım dosyasını buradan (üyelik gerekiyor) indirerek Galaxy E7 telefonunuza yükleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir; 

1447251792_galaxy-e7.jpg

Galaxy E7 Android 5.1.1 güncellemesinde yer alan yenilikler

E700HXXU1BOJ7 yapı numarasına sahip güncellemede Materyal Tasarım’ı temel alan yeni TouchWiz kullanıcı arayüzü, geliştirilmiş pil ömrü, kilit ekran bildirimleri, yeni bildirim stili, arayüz için yeni renk düzenleri ve animasyonlar, güvenlik geliştirmeleri daha pek çok iyileştirmeye yer veriliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.