Mobil

Samsung Galaxy Fold devasa pil ile gelecek

İddialara göre katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold cep telefonu devasa büyüklükte bir pil ile piyasaya sürülecek.

Samsung Galaxy Fold devasa pil ile gelecek

Son yılların en çok konuşulan konularının başında katlanabilir ekranlı telefonlar geliyor. Bu alandaki ilk duyuruyu yapan ve telefonun prototipi gösteren Samsung, kullanıcıları heyecanlandırmıştı. Firmanın halen üzerinde çalıştığı ve isminin muhtemelen Samsung Galaxy Fold olacağı yeni modelle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Fold devasa pil ile gelecek

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen yeni telefonda iki adet pil olması bekleniyor. Toplamda 6000 mAh pil gücüne ulaşması beklenen telefonun uzun süreli bir kullanım sunacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Öte yandan telefonun 2019 yılında sadece 1 milyon adet üretileceği, daha fazla talep gelse bile bu rakamın artırılmayacağı da iddia ediliyor.

Samsung Galaxy Fold hakkında bildiklerimiz

Telefonla ilgili bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak karşımıza 7.3 ve 4.6 inç olmak üzere iki ekran boyutu çıkıyor. Kapalı iken standart ama biraz kalın bir telefona benzeyen model açıldığında tablet boyutuna ulaşıyor. Snapdragon 855 işlemciyi kullanması beklenen telefonun ana kamerasının da 12 Megapiksel olması beklentiler arasında bulunuyor.

Yorumlar
yakup
zengin kısma hitap eder fakir olan parası olmayan sadece bakar
Cevapla
Mert
Hangi millet bikti fakir kısmı olan mi fakirlere yönelik telefonları da var j6 alabilirsin
Cevapla
Vatandaşlar..(fakir kısmı)
millet samsungdan bıktı..fiyatı da kazık marka.. diğer üreticilerde bu telefondan üretecekler.. samsung zaten aşırı fiyatla başlayacak.. bizler samusungunun kazık markasını almayacağız. 1 milyon çok 40.bin tane yapsa dahi ülkemizde satılmaz..yada havadan PARA kazananlar alırlar..Fakire zaten bişey yok.
Cevapla
Vatandaşa katılan diğer vatandaş
Güzel söyledin kardeşim bende senin dediklerine katılıyorum düşüncenin arkasındayım.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.