Samsung Galaxy Fold yeniden ön siparişte

Geçtiğimiz aylarda satışa sunulması beklenen ancak sorunlu ekranı yüzünden ertelenen katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy Fold ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. .

Samsung Galaxy Fold yeniden ön siparişte

İddialar doğruysa Samsung'un katlanabilir ekranlı akıllı cep telefonu Galaxy Fold yeniden ön siparişe sunulacak. Androidauthority sitesinin haberine göre Samsung Galaxy Fold ABD'de ön siparişe açılıyor.

Samsung Galaxy Fold yeniden ön siparişte

Şirketin ABD sayfasına girdiğinizde Samsung Galaxy Fold ile ilgili bilgiler görülüyor. Sayfada bulunan Sign Up butonuna tıkladığınızda ise Samsung Galaxy Fold'a sahip olmak için bilgilerinizi bırakabileceğiniz bir form geliyor. Bu formda ön sipariş olduğu anlamına gelecek bir bilgi yer almasa da cihaz satışa sunulduğunda bilgi vermek için kullanılacağı ifadesi yer alıyor. Bu da tam anlamıyla bir ön sipariş olmasa da bu anlama gelecek bir bilginin yer aldığını düşündürüyor.

Mayıs ayında Türkiye pazarı için de duyurulan Samsung Galaxy Fold, ekranında yaşanan sorunlar nedeniyle piyasaya sürülmekten vazgeçilmiş ve ön sipariş verenlerin cihazın teslimatının yapılmayacağı bilgisi geçilmişti. Halen bu telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Huawei'nin de Mate X isimli bir katlanabilir cep telefonu bulunuyor. Onun da ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor.