Mobil

Samsung, Galaxy Gear için dikkat çeken reklamlar yayınladı

Galaxy Gear için reklam ve pazarlama süreci resmen başladı.

Samsung, Galaxy Gear için dikkat çeken reklamlar yayınladı

Samsung yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear, ülkemizde Galaxy Note 3'ün yanında düzenlenen kampanyalar şeklinde kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtıldı ancak bunlar sınırlı sayılarda kaldı. Yurt dışı fiyatı 300 dolar olan Galaxy Gear'in ülkemizdeki fiyatı ise hala merak ediliyor, fakat yine de tüketicilerin saati çok pahalı bulduğunu belirtmekte yarar var.

Halihazırda sadece Galaxy Note 3 ile uyumlu çalışabilen Galaxy Gear, ilerleyen süreçte sağlanacak güncelleme ile Samsung'un diğer üst seviye akıllı telefonlarına destek sunacak.

Saat pil ömrünün yetersizliği ve pahalı fiyat yapısı gibi olumsuzluklara sahip olsa da, arkasında Samsung'un dev bütçeli pazarlama bölümünün olduğunu unutmamak gerekir. Muhtemelen Samsung gerçekleştireceği reklam ve kampanyalarla kayda değer oranda satışlar gerçekleştirecek. Bu yönde ilk çalışmalarına başlayan Güney Koreli üretici YouTube kanalıyla dikkat çeken iki video yayınladı. Söz konusu videolarda çeşitli zamanlarda karşımıza çıkan akıllı saatlerden kesitler sunuluyor ve son olarak karşımıza Galaxy Gera çıkıyor. Videolara aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.