Mobil

Samsung Galaxy K Zoom'un Fiyatı Belirlendi!

Samsung Galaxy S4 Zoom'un yerine geçecek olan Galaxy K Zoom'un fiyatını merak ediyor musunuz

Samsung Galaxy K Zoom'un Fiyatı Belirlendi!

Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan ve Galaxy S4 Zoom'un yerine geçecek olan Galaxy K Zoom hem kamera özellikleri hemde telefon özellikleri ile bir önceki modelden kat ve kat daha iyi olduğunu ortaya koydu. 20,7 megapiksel kamera sensörü, 10X Optik Zoom; Optik Görüntü Sabitleme OIS+, 6 çekirdeki Exynos Hecta işlemci, 2GB sistem belleği ve Android 4.4 KitKat ile Galaxy K Zoom'un hem kamera özelliklerinin hemde performansının Galaxy S4 ZOom'dan kat ve kat daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

1399292172_samsung-galaxy-k-zoom-11.jpg

Galaxy K Zoom'un Avrupa fiyatı ise ortaya çıktı. 519 €'dan satılacak olan telefonun dolar olarak 720 dolar seviyelerinden alıcı bulacağı söyleniyor. Önümüzdeki hafta içi Almanya başta olmak üzere tüm Avrupada ve ülkemizde de satışa sunulacak Galaxy K Zoom'un önceliği fotoğraf olan kullanıclıar tarafından (benim gibi) tercih edileceği düşünülüyor.

1399292135_samsung-galaxy-k-zoom-5.jpg

Galaxy S4 Zoom ülkemize 1300 TL seviyesinden "uçak bileti, yedek batarya ve klıf" promosyonları ile giriş yapmış ve bu promosyonların ortadan kalmasıyla fiyatı 999 TL'ye düşmüş ve asıl kullanıcı kesiminide bundan sonra ulaşmıştı. Galaxy K  Zoom'un ülkemizdeki satış fiyatının 1599 iel 1699 TL olacağını öngörmekteyiz ama Samsung bu telefonun başarılı olmasını istiyorsa fiyatı Nexus 5'in altında tutmalıdır diye düşünüyorum. 

Bu konuda sizin görüşleriniz nedir? Galaxy K Zoom hangi fiyattan ülkemize giriş yaparsa satış başarısı yakalayabilir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.