Mobil

Samsung Galaxy M31s Geekbench listesinde!

Samsung Galaxy M31s'in özellikleri Geekbench listesinde kendini gösterdi.


Samsung Galaxy M31s özellikleri Geekbench listesinde ortaya çıktı! Geekbench performans testine giren modelin bazı özellikleri sonuç kısmında belli oldu.

Samsung Galaxy M31s Geekbench listesinde!

Geekbench yine bize hala yayınlanmamış bir telefona erken bir bakış sunuyor, bu kez SM-M317F model numarasını taşıyan benekli Samsung M31 orta telefonunu görüyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi, (February) Şubat ayında çıkan Galaxy M31'in biraz güncellenmiş bir versiyonu olacak.

M31'ler tek çekirdekli bölümde 347 puan ve çok çekirdekli testte 1.256 puan elde ettiğini görüyoruz. Puan kartı ayrıca Exynos 9611 yonga setini ve 6GB RAM'i de doğruluyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, telefon muhtemelen 10 UI ile Android 10'da çalışıyor.

İddialar doğru ise, cihaz dörtlü kamera kurulum sistemine sahip olacak ve 128 GB depolama alanı ile kullanıcılarını karşılayacak. M31'in en önemli özelliği ise devasa 6.000 mAh bataryaya sahip olacağıydı. Modelde, bir gelenek olan orta segment ve yüksek batarya kapasiteli özelliğini taşıyacak olması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.