Samsung Galaxy M35 tasarımı ve renk seçenekleri sızdırıldı

Samsung’un yeni Galaxy M35 modeli, şık tasarımı ve renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Galaxy A35'e benzeyen bu model, modern bir görünüm sunuyor.

Samsung Galaxy M35 tasarımı ve renk seçenekleri sızdırıldı

Samsung Galaxy M35'in tasarımı, Hindistan'da piyasaya sürülmeden önce bir ipucu vereni tarafından sızdırıldı. Akıllı telefonun üç farklı renk seçeneğiyle geleceği söyleniyor ve son sızıntı, bu modelin yılın başlarında piyasaya sürülen başka bir Galaxy A serisi akıllı telefona çok benzeyeceğini öne sürüyor. Yaklaşan Galaxy M35, dikey olarak hizalanmış üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak şekilde gösteriliyor. Ayrıca, yakın zamanda piyasaya sürülen diğer cihazlar gibi Android 14 ile kutudan çıkması bekleniyor.

İpuçları veren Evan Blass (X: @evleaks), Samsung Galaxy M35'in tasarımını ve renk seçeneklerini X'te ardışık üç gönderi ile sızdırdı. Telefonun gri, açık mavi ve koyu mavi renk seçenekleriyle geleceği gösteriliyor. Bu görüntüler yüksek çözünürlüklü GIF'ler olmasa da, telefonu farklı açılardan, ekranını, arka panelini ve düğmelerini gösteriyor.

Samsung Galaxy M35 tasarımı ve renk seçenekleri sızdırıldı - Resim : 1

Samsung Galaxy M35 tasarımı ve renk seçenekleri sızdırıldı

Samsung Galaxy M35'in arka panelin sol üst köşesinde yer alan LED flaşlı üçlü arka kamera kurulumu ile geleceği belirtiliyor. Bu arada, Galaxy M35'in delikli ön kamera kesimiyle geleceği gösteriliyor - selefi Galaxy M34 5G, su damlası tarzı ekran çentiğine sahipti. Sızdırılan görüntülere göre cihazın dört kenarında da kalın çerçeveler bulunuyor.

Sızdırılan görüntüler, Samsung Galaxy M35'in, Mart ayında Hindistan'da piyasaya sürülen Galaxy A35 cihazına çok benzeyeceğini öne sürüyor. Bu cihazlar arasındaki farklar arasında, yaklaşan cihazda ses ve güç düğmeleri için "anahtar adacığı" bulunmaması ve SIM tepsisinin yeri - Galaxy M35'te sol omurgada yer alırken, Galaxy A35'te üstte bulunuyor.

Bu yeni bilgilerle birlikte, Galaxy M35'in beklenen özellikleri ve tasarımı hakkındaki heyecan giderek artıyor. Samsung'un yeni cihazını piyasaya sürmesiyle birlikte, kullanıcıların bu yenilikçi modelle tanışması sabırsızlıkla bekleniyor.