Samsung Galaxy Note 10 Avrupa fiyatı sızdı

İddialara göre Samsung Galaxy Note 10'un Avrupa fiyatı belli oldu. İşte o fiyat.

Samsung Galaxy Note 10 Avrupa fiyatı sızdı

Tanıtımına kısa bir süre kala Samsung Galaxy Note 10 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Şimdi de telefonun Avrupa fiyatı ve satış tarihi sızdı.

Samsung Galaxy Note 10 Avrupa fiyatı sızdı

7 Ağustos tarihinde ABD'nin New York şehrinde düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note 10 modelinin Note 10 ve Note 10 Plus olmak üzere 2 farklı modelinin bulunması bekleniyor. Sızan bilgilere göre her iki modelin Avrupa fiyatı da belli oldu. Buna göre Galaxy Not 10'un Avrupa başlangıç fiyatı 999 Euro olacak. Galaxy Note 10 Plus ise 1149 Euro fiyat etiketiyle satılacak. Her iki model için de giriş seviyesi depolama kapasitesinin 256 GB olduğunu belirtelim. Farklı kapasiteler için fiyatın artacağını da söyleyebiliriz.

Telefonun piyasaya sürülme tarihi ise 23 Ağustos olacağı iddia ediliyor. İddialara göre Galaxy Note 10 ailesi bu tarihten itibaren ilk olarak Samsung'un anavatanı Güney Kore'de piyasaya sürülecek.

Elbette tüm bi bilgilerin iddia olduğunu ve kesin olmadığını belirtelim. Ancak kesin olan bir şey varsa o da telefonun 7 Ağustos'ta resmi olarak tanıtılacağı.