Mobil

Samsung Galaxy Note 2 ve S3'e yeni TouchWiz arayüzü gelecek mi?

Galaxy Note 2 ve S3 yeni TouchWiz arayüzüne sahip olabilir.

Samsung Galaxy Note 2 ve S3'e yeni TouchWiz arayüzü gelecek mi?

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni nesil TouchWiz arayüzü üzerinde çalıştığını duyurmuştuk. Yeni nesil arayüzün Ekran görüntüleri İnsider ve @evleaks tarafından sızdırılmıştı. Ayrıca verilen bilgilerde yeni TouchWiz arayüzünü Mart ayında tanıtılacak Samsung Galaxy S5'de görebileceğimiz söylenmişti.

1390348229_evv.jpg

Geçtiğimiz saatlerde Samsung Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 kullanıcıları için harika bir haber geldi. AndroidSaS sitesinin güvenli bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, Samsung Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 yeni nesil TouchWiz arayüzüne de sahip olacak. Yeni nesil arayüzü ne zaman alacağı hakkında ise kesin bir bilgi verilmiş değil. Ancak Galaxy S3 ve Note 2 kullanıcılarının Android KitKat güncellemesi ile Mart ayında alabileceğini söyleyebiliriz.

Bu konuda henüz resmi kaynaklardan bir bilgi gelmiş değil. Umarız bu haberler doğru çıkar ve Samsung kullanıcılarının bunca zaman beklemelerine değecek bir sonuç çıkar ortaya. Bu haber hakkındaki düşünlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.