Mobil

Samsung Galaxy Note 3 görüntüleri mi sızdırıldı?

Bu görüntüler Samsung Galaxy Note 3'e mi ait?

Samsung Galaxy Note 3 görüntüleri mi sızdırıldı?

Geçtiğimiz hafta Samsung’un birkaç gizemli telefonunun daha görüntüleri yayınlanmıştı. Bu sefer Samsung’un tasarım noktasında da bir değişikliğe gittiğini görüyoruz. Yaz dönemi yaklaşırken, firmalardan yeni telefon haberleri de artmaya başladı.

Galaxy Note 3 olacağı düşünülen resimler Koreli firmanın yeni sürprizi olabilir. Yeni gizemli telefonun Note 3 olarak düşünülmesinin en büyük nedeni resimlerden birinde Spen benzeri bir yapının olması. Samsung bu yıl Galaxy S4 ile en büyük kozunu oynamadı.

1366157591_pl2.jpg

Yeni bir Galaxy Note modeli de çok yakında bekleniyor. Ayrıca Mega serisiyle de telefonlarını yeterince büyütmesinin ardından sıra tasarım değişikliğine gelmişti. Apple’ın kendini tekrarlamasından şikayet eden kullanıcılar için Samsung bu konuda değişikliklere açık görünüyor.

Yeni telefonun köşeleri Lumia’larda olduğu gibi keskin geçişlere sahip gibi görünüyor. Beyaz ve siyah modeli görünen telefon hangi Galaxy modeli olacağı henüz net değil. Yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
ali
z cakması gibi
Cevapla
Misafir
Koseli tasarimlar gercektende berbat gorunuyor. Eskiden araba sektorunde bu koseli tasarimlar vardi ve simdi sadece oval tasarimlar yer almakta. telefonlarda da koseli tasarimlar bence kalkmali ve oval ve yuvarlak bir tasarim yer almali.
Cevapla
Güzel tasarım s5 i bekliyorum
Cevapla
tamer
çok çirkin. htc one nerdeeee bu nerde
Cevapla
talha
hayatimda gordugum enn iyi tasarim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.