Mobil

Samsung Galaxy Note 3, özel kapağı ile göz kamaştırıyor

Samsung, Galaxy Note 3’ün sınırlı sayıda üretilen kapakları için Swarovski ile birlikte çalışıyor

Samsung Galaxy Note 3, özel kapağı ile göz kamaştırıyor

Samsung Electronics New York’ta düzenlenen Mercedes-Benz Moda Haftası FW2014’e (MBFW) katılımı çerçevesinde, kristal kesim ve moda takıları alanında dünya lideri Swarovski ile işbirliği yaptığını açıkladı. Samsung ve Swarovski, Samsung’ un Mercedes-Benz Moda Haftası’ndaki Galaxy Lounge’ projesine ek olarak kısa bir süre önce piyasaya sunulan Galaxy Note 3 için Swarovski kristallerle süslenmiş sınırlı sayıda üretilen kapak tasarımını da beraber gerçekleştirdi.

Samsung Başkan Yardımcısı Young Hee Lee, “Samsung olarak moda sahipleniyor ve bunu teknoloji ile kombinleyerek sunuyoruz. Bu yılki Mercedes-Benz Moda Haftası çerçevesinde, Swarovski ile birlikte özel olarak tasarladığımız kulise ek olarak en yeni akıllı telefon modellerimizden biri için sınırlı sayıda üretilen özel kapak tasarımına imza attık. Swarovski taşlarla kaplı bu göz alıcı kapak, özenle tasarlanan Galaxy Note 3’e ihtişamlı bir dokunuş ekliyor ve bu cihazı bir daha da özel hale getiriyor” dedi.

 1392112379_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-6.jpg

Kuliste yer alan Samsung Galaxy Lounge, etkileyici Swarovski kristallerinden oluşan perdenin de dahil olduğu göz alıcı bir tasarıma sahip. Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası’nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.

Göz alıcı bir bileklikle birlikte sunulan özel Galaxy Note 3 kapağı, seçkin Swarovski İnce Kristal Taşlarla kaplı Kristal Bermuda Mavisi ve Kristal Metalik Altın ve Kristal Metalik Gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Hem bileklik hem de kapak, sınırlı bir süre için 299 dolar satış fiyatıyla New York Fifth Avenue’de bulunan Swarovski mağazasında satışa sunuluyor.

Swarovski Professional’in Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Christoph Kargruber, “Swarovski olarak Samsung ile birlikte tasarladığımız ve Swarovski ince kristal taşlarla bezenmiş sınırlı sayıdaki Samsung Galaxy Note 3 kapağını tanıtıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu heyecan verici ürünü geliştirme sürecinde Samsung ile birlikte çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu özel ürün müşterilerimizin her zaman yeni trendlerin ötesinde olmasını sağlamamıza nasıl yardımcı olduğumuzu göstermemizin ve her düzeydeki müşterilere ulaşabilmemizin mükemmel bir örneğidir” diye konuştu.

Sonraki sayfalarda şık kapağın görüntülerini inceleyebilirsiniz.


1392112428_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-1.jpg
1392112437_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-2.jpg
1392112451_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-3.jpg
1392112461_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-4.jpg
1392112473_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-5.jpg
1392112481_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-7.jpg
1392112490_samsung-galaxy-note-3-swarovski-ozel-tasarm-8.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.