Mobil

Samsung, Galaxy Note 4 için uzun bir video reklam yayınladı

Samsung Amerika tarafından yayımlanan reklam telefonun teknik özelliklerini sunmak yerine tamamen algı oluşturmak üzerine kurulu.

Samsung, Galaxy Note 4 için uzun bir video reklam yayınladı

Samsung Mobile Amerika, Youtube kanalıyla Galaxy Note 4 için 4 dakika 21 saniyelik bir reklam videosu yayınladı. Galaxy Note 4, Samsung’un Apple ile en sıkı rekabet ettiği ülkelerden biri olan Amerika’da dört büyük operatör aracılığıyla ön siparişe açıldı. Büyük ekranı ve S-Pen kalemiyle bugüne kadar milyonların dikkatini çekmeyi başaran Galaxy Note serisi telefonların karşısında bu defa ciddi bir rakip var: iPhone 6 Plus.

iPhone 6 Plus her ne kadar eğilme hadisesiyle gündemde olsa da kullanıcılardan yoğun bir ilgi görüyor.

Samsung Amerika’daki kullanıcılarını Apple’a kaptırmamak için Galaxy Note 4 tanıtımları başladı. Samsung oldukça uzun bir tanıtım videosu hazırlamış görünüyor.  Üstelik söz konusu videoda Galaxy Note 4’ün teknik özelliklerine hiç değinilmiyor, hatta rakibi Apple’a bir gönderme de yok. 

Videonun kurgusu iki arkadaşın “noteisms: notçuluk” kelime oyunu oynaması üzerine şekilleniyor. Günlük yaşamda kullandıkları kelimeleri “Note” ifadesiyle uyumlu hale getirmeye çalışan iki kafadarın komik görüntülerine alt bölümdeki videodan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.