Samsung Galaxy Note 4’ün gizli 10 özelliği - Page 1

1. Mesajlardaki bağlantı önizlemesi: Mesajlar uygulaması üzerinden gelen linkleri önizleme özelliği ile önceden görerek zaman kazanabilirsiniz. Gelen URL’nin üzerinde S Pen’i gezdirerek gelen içeriğin önizlemesine erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4’ün gizli 10 özelliği - Page 2

2. S Planner için kalem girişi: S Planner uygulamasında, herhangi bir tarihe uzun süre basılı tuttuğunuzda, karşınıza çıkan pencereye S Pen ile tarih ve saat bilgisi yazdığınızda, telefon otomatik olarak zamanı algılıyor ve o an için bir hatırlatma kuruyor.

Samsung Galaxy Note 4’ün gizli 10 özelliği - Page 3

3. Toplantı modunda ses kaydı: Toplantı Modu’nun yardımıyla, Note 4’ün ses kaydedicisi, 8 farklı yönden gelen sesleri ayırt etme yetisine sahip. Kalabalık ortamlardan aldığınız ses kayıtlarını daha sonra dinlerken bazı sesleri çıkartıo, seçtiğiniz sesleri dinleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 4’ün gizli 10 özelliği - Page 4

4. Arama sırasında arayan bilgisi gösterme: Başlık nispeten basit bir anlam çıkarıyor olsa da, Galaxy Note 4’te arayan kişiye ait çok çeşitli bilgileri arama sırasında görmek mümkün. Doğum günü, son görüşme zamanı, aranızda geçen mesajlaşmalar gibi hatırlandığında yararlı olabilecek ve görüşmeyi kolaylaştırabilecek bilgileri direkt olarak konuşma sırasında görebiliyorsunuz. Bunun için Telefon uygulamasında Ayarlar>Aramalar>Arayan bilgisi göster yolunu izleyerek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.