Mobil

Samsung, Galaxy Note 6'yı Avrupa'ya getirecek

Galaxy Note 5'i sürpriz bir şekilde Avrupa'da satışa çıkarmayan Samsung, benzer hatayı Galaxy Note 6'da sürdürmeyecek.

Samsung, Galaxy Note 6'yı Avrupa'ya getirecek

Galaxy Note 5 yerine Galaxy S6 Edge+’ı Avrupa’da satışa çıkaran Samsung, görünüşe bakılırsa bunun bir hata olduğunu anlamış. Galaxy S6 Edge+ satışlarını artırmak adına yapılan bu hamlenin pek de başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Gelen haberler Samsung’un Galaxy S6 Edge+ satışlarından pek de memnun olmadığı yönünde.

1454963482_browse-mq-505x450-samsung-galaxy-note5v2.jpg

Techradar sitesinde yer alan habere göre Samsung, Galaxy Note 6’da aynı hatayı tekrar etmeyecek. Ağustos ayında tanıtılacak Galaxy Note 6 tüm dünya ile birlikte Avrupa’da da boy gösterecek. Bu haber Avrupalı sadık Galaxy Note serisi kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecektir.

Galaxy Note 6 Avrupa’da satışa sunulacak, fakat bu defa Galaxy S7 Edge+ modelini Avrupa’da görmeyeceğiz. Şimdilik konuşmak için erken, ancak Galaxy S7 Edge+ diye bir model tanıtılmayabilir; zira Samsung, Galaxy S7 Edge’de ekran boyutunu 5.5 inç seviyesine çıkaracak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.