Mobil

Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini deşifre etti!

Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini yanlışlıkla deşifre etti. Note 8'in kamerasının neler yapabildiği haberimizde.

Samsung, Galaxy Note 8'in kamera özelliğini deşifre etti!

Samsung, 23 Ağustos tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde merakla beklenen Note 8 modelini resmen tanıtacak. Patlayan Note7'lerden sonra pil konusuna önem veren Samsung, bu yıl sorunsuz bir Note serisi sunarak, güven tazelemek isteyecek. Merakla beklenen Note 8 için sayılı günler kalmışken, Samsung yanlışlıkla Note 8'in kamera özelliklerini deşifre etti.

Samsung, resmi sitesinde yayınlamış olduğu dökümanlarda, Note 8'in çift kamera ile geleceğini gözler önüne serdi. Note 8'in ikinci arka kamerasının Smart Zoom özelliği geleceği ve Dijital Zoom'un yanında 3X optik zoom yapacağı dokümanlarda göze çarpan ilk şey oluyor.

1501486775_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8.jpg

Note 8'in diğer bir özelliği ise ikinci kameradan yararlanarak HDR çekim yapabileceği oluyor. HDR özelliği sayesinde fotoğraflarda karanlık bölgeler aydınlatılarak, kullanıcıya daha net ve detaylı bir görüntü sunulacak.

1501486784_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8-3.jpg

Galaxy Note 8'in son ikinci kamera özelliği ise aydınlık üzerine kurulu. Note 8, ikinci kameradan yararlanarak; düşük ışıkta daha net ve parlak fotoğraflar çekebilecek.

1501486799_samsung-electro-mechanics-dual-camera-module-features-that-may-end-up-in-the-note-8-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.