Mobil

Samsung Galaxy Note 9 değişim kampanyası

Samsung'un yeni amiral gemisi Note 9 için 'eski telefonunu getir, yenisi götür' kampanyası başladı.

Samsung Galaxy Note 9 değişim kampanyası

Samsung Türkiye, daha önce yaptığı gibi yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 için de bir değişim kampanyası başlattı. Türkiye fiyatı 128 GB depolama kapasiteli sürüm için 6.499 TL, 512 GB kapasiteli sürüm için 7499 TL olan Samsung Galaxy Note 9 almak isteyenler ellerindeki telefonu vererek belli bir oranda indirim alabilecekler.

Türkiye'de geçerli olan kampanya kapsamında örneğin Galaxy Note 5 telefonunuz varsa bunu 1.500 TL'ye saydırıp, kalan miktarı (ki 5.000 TL kalıyor 128 GB sürüm için) ödeyerek Galaxy Note 9 sahibi olabiliyorsunuz. 64 GB kapasiteli iPhone X'i 4600, 256 GB iPhone 8 Plus modelini de 4.500 TL'ye geri alan Samsung, size yepyeni bir Galaxy Note 9 veriyor.

Ancak değişim kapsamında kabul edilecek telefonların bazı özelliklere sahip olması gerekiyor. Samsung Türkiye bunları şöyle sıralıyor:

  • Telefonun şarj olup açılması gerekmektedir.
  • Aşınma ve yıpranma olmamalıdır.
  • Ekranın çatlak olmaması ve çalışıyor olması gerekmektedir.
  • Kara listede olmaması gerekmektedir.
  • Fabrika ayarlarına döndürülmüş olup yazılımsal kilit olmaması gerekmektedir

Eğer eski telefonunuz yukarıda şartları taşıyor ve Samsung Galaxy Note 9 almak istiyorsanız resmi sayfasına girip Promosyonlar bölümüne tıklamanız yeterli. Öte yandan standart olarak 1000 TL ön ödeme indiriminin yapılacağını belirtelim. Eski telefon fiziksel olarak incelendikten sonra ortaya çıkacak bedel sizin tarafınızdan kabul edilirse ve 1000 TL'den yüksek çıkarsa gerekli mahsuplaşma yapılacak.

Yorumlar
Yorumcu
Almayın 5 yıl kullanın dicem de artık desemde demesemde alamicaz zaten mecbur kullanıcaz... akilli tüketici oluruz. Paramizda bi anlam ifade etmesede varligi cebimizi isitir🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Hoşaf ekmek yeriz ülkemizi yedirtmeyiz🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Cevapla
Ömer
Gidin yurtdışından alın yarı fiyatına
Cevapla
Can
100 euro ya alsan 7.500 yapar sen kaç euro olarak düşündün
Demir
Neden bu samsung sürekli telefon çıkarma ihtiyacı duyuyor? Valla neredeyse alfabede harf kalmadı sürekli telefon çıkarıp biz çok sattık demek için mi? İnsanlara özellikle Türk kullanacılara saygısızlık bu note 8 alıyolar 6 ay olmadan 9 çıkıyor zaten qualcomm un işlemcisi olan telefonlarını bizim ülkemiz de satmıyor bu memleket deneme tahtası mı?
Cevapla
burası yanlış mı olmuş acaba. Türkiye fiyatı 128 GB depolama kapasiteli sürüm için 4.499 TL, 512 GB kapasiteli sürüm için 7499 TL olan Samsung Galaxy Note 9
Cevapla
Özgür Çetin
Düzelttik sevgili okuyucumuz. Teşekkür ederim :)
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.