Mobil

Samsung, Galaxy Note II için yeni bir reklam yayınladı

Galaxy Note II cephesinde reklamlar devam ediyor.

Samsung, Galaxy Note II için yeni bir reklam yayınladı

Samsung’un 5.5-inç boyutunda Super AMOLED HD ekranın yanı sıra özelleştirilmiş S-Pen kalemi ile dikkat çeken telefon Galaxy Note II şu an kullanıcılar arasında oldukça popüler. Üç ay içerisinde 5 milyon satış rakamını geride bırakan telefon Samsung reklam tanıtımlarına devam ediyor.

Multimedya yeteneklerinin yanı sıra Samsung’un telefona konumlandırdığı S-Pen destekli uygulamalar gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunarken, yayınlanan reklamda ise bu özellikler ön planda tutulmuş. Kurumsal şirketleri hedef alan reklam filminde bahsi geçen detayların ilki Multi Windows özelliği.

Ekran üzerinde iki farklı işlevi aynı anda çalıştıran bu özelliğin yanı sıra ikinci detay ise Paper Artist uygulaması oldu. Uygulama görsel oluşturma yetenekleri bir adım daha ileri taşıyor. S-Planner, S-Note ve NFC özelliklerinin de yer aldığı videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.