Mobil

Samsung Galaxy Note serisi kaç adet sattı?

Serinin satışı 10 milyonu geçmiş bulunuyor.

Samsung Galaxy Note serisi kaç adet sattı?

Samsung'un Güney Korenin en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olduğu malumunuzdur. Sadece kendi iç pazarında değil dünya genelinde birçok ülkede mobil pazarda lider desek yanlış olmaz sanırım. Firmanın ürettiği akıllı telefonların oldukça ilgi gördüğünü ve satış rekorları kırdığını biliyorsunuzdur.

Bu akıllı cihazların başında Galaxy Note adını verdiği serisi geliyor. Peki şirket anavatan'ında ne kadar Note serisi telefon sattı? rakamlar oldukça şaşırtıcı! Son gelen araştırma bilgilerine göre üretici kendi ülkesinde 10 milyon adet Galaxy Note serisi satışı gerçekleştirmiş.

1389916514_img20140117012951.jpg

Galaxy Note serisi ilk olarak Eylül 2011'de Berlin'de düzenlenen İFA fuarında tanıtılmıştı. Serinin phablet modeli olması eleştiriler almasına sebep olmuştu. Ama aynı zamanda büyük bir hayran kitlesi kazanmış ve satış patlaması yaşanmıştı. Aradan geçen 3 yılda satılan 10 milyon adedin tüm Galaxy Note serisini kapsadığını unutmadan ekleyelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.