Mobil

Samsung Galaxy S 2 için Android 4.1.1!

Jelly Bean güncelleştirmesi Galaxy S 2 için geliyor!


Herkes bir an önce cihazının yeni işletim sistemine ne zaman geçeceğini meraklı gözlerle bekliyor. Bu kez Jelly Bean 'ün küçük kardeşi için geliyor. Şunu belirtmekte fayda var, bu resmi bir güncelleştirme değil. Belli ki Samsung Galaxy S 2 sahibi geliştiriciler de Jelly Bean için oldukça heyecanlı.

Geliştiriciler resmi güncelleştirmeyi beklemenin sonsuza kadar süreceğini düşünerek Samsung Galaxy S 2'yi Jelly Bean yapmaya karar vermiş görünüyor. Eğer Samsung Galaxy S 2 i9100'nız varsa XDA geliştiricileri sizin için Android 4.1.1 versiyonunu yayınladı. Tabi ki resmi bir güncelleme olmamasının bazı dezavantajları var. Samsung Galaxy  S 2'nin bazı özelliklerinden için vazgeçmeye hazır mısınız?

1342857353_jelly-bean-galaxy-s2.jpg

Eksikliklere değinecek olursak Android 4.1 güncelleştirmesi aldığınızda Bluetooth zaman zaman çalışmayabiliyor. Ayrıca ses, Wi-Fi, 3G, Kamera aksaklık yapabiliyor ve ADB otomatik olarak başlamıyor. Eğer yine de geçmeye kararlıysanız Exynos modeli için geçerli olduğunu bilmenizde fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.