Mobil

Samsung, Galaxy S III için pop-up mağazalar açıyor!

Tüketicilerin bu pop-up mağazalarında yeni Samsung Galaxy S III'ü test etmeleri mümkün olacak

Samsung, Galaxy S III için pop-up mağazalar açıyor!

Samsung'un en son çıkardığı Android işletim sistemine sahip akıllı telefonu Samsung Galaxy S III 29 Mayıs Salı günü yani önümüzdeki hafta İngiltere'de başlatılıyor. Samsung şimdi İngiltere'de Galaxy S III akıllı telefonunu satacağı Mobil PIN Pop-up mağazalar kurmaya başladı.

1337971445_samsung-pop-up-store.jpg

Tüketicilerin bu pop-up mağazalarında yeni Samsung Galaxy S III dahil olmak üzere en son çıkan Galaxy serisi cihazları da test etmeleri mümkün olacak ve ayrıca bu cihazları satın alabilecekler.

İngiltere'de bu marketlerden iki tanesi 29 Mayıs'ta Galaxy S III'leri tüketiciye sunmak için hazır bulunacak. Marketlerin ismi ise Westfield Shepherd's Bush ve Old Spitalfields Market olacak.

Ayrıca bugün gelen haberlere göre Vodafone yetkililerinden biri "Lansmana yaklaşık bir hafta kala Samsung'un yeni modeli şimdiye dek en büyük ön siparişin yapıldığı Android telefonu olmayı başardı" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.