Mobil

Samsung Galaxy S III Yaz Olimpiyat Oyunları versiyonu çıktı!

Samsung, Yaz Olimpiyat Oyunları için Galaxy S III'ün özel sürümünü piyasaya sürdü.


Eğer Olimpiyat Oyunlarının büyük bir hayranıysanız ve Samsung Galaxy S3'te gözünüz varsa bugün sizin şanslı gününüz. Samsung daha önce Londra'da gerçekleşen Yaz Olimpiyatları için Samsung Galaxy Note'un özel bir baskısı olacağını duyurmuştu. Şimdi Samsung Galaxy S3'ün özel bir sürümünün Londra Yaz Olimpiyatları için Tayvan'da piyasaya sürüldüğü haberleri geldi.

Bu telefonun sürümü oyunlara katılan sporcuların kullanması için yapılmıştır. Ayrıca bu sürüm Visa payWave kartı ile donatılmış olarak geliyor. Böylece sporcular Olympic Village ve diğer yerlerde basitçe telefonu tutarak ve bir parola ile alışverişlerinde ödeme yapabilecekler.

1342959219_os3-3.jpg

Burada bahsettiğimiz sürümü Samsung Galaxy S3'ün Yaz Olimpiyat Oyunları sürümüdür ve şimdi Tayvan'da bu sürüm satın alınabilir. Cihazı uluslararası bulmakta mümkün. Telefonun özellikleri ise şu şekilde:

Dört çekirdekli 1.4GHz Samsung Exynos işlemci, 1GB RAM ve LTE HSPA + bağlantı. Ayrıca cihazın 3.5mm kulaklık girişinin yanına yerleştirilmiş Kraliyet Muhafız askerinin küçük bir heykelciğide telefonda hoş durmuş. Artı telefonda bazı duvar kağıdı da bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.